Miru 1 Month Menicon Multifocal (6 лінз)

Нескладова комбінація параметрів контактних лінз доступна лише для передзамовлення.
Безкоштовний подарунок вартістю до 319 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Контактні лінзи Miru 1 Month Menicon Multifocal

Компанія Menicon створила лінзи Miru 1 Month® для користувачів, які борються з наслідками пресбіопії. Кожна упаковка містить 6 силікон-гідрогелевих контактних лінз, призначених для передачі високого рівня кисню до рогівки (129 Дк/т). Контактні лінзи Miru 1 Month Multifocal розроблені з використанням запатентованих Menicon технологій MeniSilk ™ та Nanogloss ™. Обробка лінз робить поверхню настільки гладкою, що не дає бруду залишатися на лінзі, цим самим забеспечуючи комфортні відчуття протягом усього дня. Ці лінзи мають 40% вмісту води і є одними з найбільш дихаючих лінз на сьогоднішньому ринку. Для надзвичайно простого використання лінзи також мають легкий відтінок видимості.

Ваш вибір додаткової сили

Мультифокальні лінзи Miru 1 Month призначені для людей, яким потрібна корекція зору як на ближню, так і на дальню відстань. З цієї причини вам потрібно буде вибрати один із двох наборів параметрів - спочатку діоптрію для зору на відстань, а потім додаткове значення. Ці лінзи мають два стандартизованих додаткових значення. LOW додавання призначене для значень, які не перевищують +1,75. ВИСОКЕ додавання можна вибрати для значень понад +2,00. Якщо додаткове значення, вказане у вашому рецепті, відрізняється від зазначеного, зверніться до свого спеціаліста з догляду за очима для отримання рекомендацій. Зверніть увагу, що наші консультанти з обслуговування клієнтів не кваліфіковані для надання таких поради по телефону або електронною поштою.

Адидація LOW та HIGH до контактних лінз спеціально розроблені для забезпечення ідеального зору. При вищих додаткових значеннях зона зчитування трохи децентралізована, що є оптимальним для чіткого, чіткого зору.


Примітка: Ці лінзи доступні лише для попереднього замовлення.

Характеристики
Виробник: Menicon
BC: 8.60
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 129 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 40%
Матеріал лінз: Asmofilcon A
Діоптрії: від -13.00 до +6.00
Адидація: High (+2.00), Low (+1.00)
Назва продукту: Miru 1 Month Menicon Multifocal
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Ні
Вигідна
альтернатива
Популярні

TopVue Air Multifocal (6 шт.)

В наявності на головному складі у Чехії
  • Надзвичайно дихаючі
  • Гарантія повернення грошей
  • Високий рівень гідратації протягом дня
Ціна: 1 069 грн.
Вигідна
альтернатива

Відгуки

Цей продукт поки що немає багато відгуків

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?