Miru 1 Month Menicon for Astigmatism (6 шт.)

Безкоштовний подарунок вартістю до 319 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Miru 1 Month Menicon for Astigmatism Контактні лінзи

Miru 1 Month Menicon for Astigmatism є торичними контактними лінзами, які підходять для тих, хто страждає на астигматизм та віддає перевагу щомісячному графіку носіння. Кожна упаковка містить 6 контактних лінз з силікон-гідрогелю зі світлим відтінком для зручності маніпуляцій. Силіконо-гідрогелевий матеріал, відомий як Асмофілкон А, сприяє надзвичайно високому рівню киснепроникності - 161 Dk/t.

Menicon запатентовано MeniSilk™ та Nanogloss™ технологіями, які допомагають створювати лінзи з ідеально гладкими поверхнями, що зберігають вологу протягом усього періоду носіння. Ці технології також допомагають зменшити накопичення ліпідних та білкових відкладень на лінзах, а це означає здоровіші, гігієнічніші лінзи для Вашої безпеки та комфорту.

Просте застосування

Контактні лінзи Miru 1 Month Menicon for Astigmatism мають внутрішні та зовнішні індикатори, щоб полегшити роботу та застосування. У верхній частині кожної лінзи позначено цифрою 6, щоб вказати правильне положення лінзи.

Примітка. Ці лінзи доступні лише для попереднього замовлення.

Характеристики
Виробник: Menicon
BC: 8.60
Діаметр: 14.00
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 161 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 40%
Матеріал лінз: Asmofilcon A
Extra Cylinder : від -0.75 до -2.25
Діоптрії: від -10.00 до +4.00
Назва продукту: Miru 1 Month Menicon for Astigmatism
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Ні
Вигідна
альтернатива
Популярні

TopVue Air for Astigmatism (6 лінз)

В наявності на головному складі у Чехії
  • Ефективно коригує астигматизм
  • Надзвичайно дихаючі
  • Гарантія повернення грошей
Ціна: 925 грн.
Вигідна
альтернатива

Відгуки

Цей продукт поки що немає багато відгуків

Коментарі (1)

Є запитання стосовно продукту?

Infora

через 30 днів заміна? чомусь через 2 тижні вже не можливо їх носити. ніби в око щось попадає - лінзи відчуваються як цей відгук відправити виробнику?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня! Так, це щомісячні лінзи. Якщо у Вас таке відчуття постійно і траплялось багато разів з такими лінзами - швидш, за все, це індивідуальна непереносимість до цих лінз, зверніться до лікаря та переконайтесь, що ці лінзи дійсно підходять саме Вам. Також переконайтесь, що доглядаєте за ними належним чином. Дивно, адже це одні з найпродаваніших лінз, і жодного разу таких скарг не було від постійних покупців цих лінз. Напряму звернутись до виробника неможливо, тому що виробник Menicon на сайті вказав, щоб у випаку скарг звертались до магазину чи дистриб'ютору в своїй країні - https://www.menicon.com/…ate/contact/ Якщо таке сталось лише одного разу і залишились ще лінзи - напишіть на нашу електронну адресу info@alensa.eu та вкажіть номер замовлення, та прикріпіть рецепт на ці лінзи терміном до 1 року (вимога всіх виробників лінз для рекламації), ми надамо умови повернення та постараємось направити рекламацію до виробника.