Фестивальний путівник: Як забезпечити повноцінний догляд за лінзами на фестивалі

Збираєтесь на літні музичні фестивалі? Правильне рішення! Але поки ви будете насолоджуватись музикою та відпочинком, дуже важливо не забувати про догляд за контактними лінзами і звести до мінімуму неприємності, які він може викликати . Ми допоможемо Вам зібрати мінімальний набір по догляду за лінзами під час подорожей на фестивалі та в інші місця так, щоб він не займав багато місця. Адже очна інфекція може зруйнувати вам усю радість від відпочинку. Та якщо фестивалі - це не для вас, пам’ятайте про ці поради під час усіх інших літніх подорожей.

Основи догляду за контактними лінзами на фестивалях

Звичайно ж, під час будь-яких подорожей дуже важливо, щоб ваші речі та засоби для догляду не займали багато місця, але відповідально поставтесь та врахуйте, щоб усе необхідне було у вас із собою. Якщо ви використовуєте місячні або двотижневі лінзи, вам знадобляться розчин та контейнер для лінз. Якщо ви користуєтесь одноденними лінзами, перевірте, щоб з вами була достатня кількість запасних лінз. Одноденні контактні лінзи є ідеальним варіантом для фестивалів та подорожей, так як вони більше відповідають правилам гігієни та займають менше місця, ніж інші, оскільки не потребують ні контейнера, ні розчину. Якщо ви регулярно відвідуєте фестивалі, то ви вже напевно знаєте, що вас очікує, але якщо ви їдете вперше, вам потрібно приготуватися до того, що в кемпінгу не буде багатьох зручностей, до яких ви звикли. Отже, що саме вам потрібно взяти з собою?

 • Запасні лінзи
 • Компактна дорожня упаковка розчину
 • Антибактераільний гель для рук
 • Кишенькове дзеркальце
 • Краплі для очей
 • Сонцезахисні окуляри
 • Контейнер для лінз

Гігієнічні поради по догляду за лінзами під час фестивалів

Ви приїхали сюди, щоб гарно відпочити та «відтягнутись на повну», але не забувайте, що здоров’я та гігієна - це дуже важливо, то ж вам потрібно продумати, як пристосувати свій щоденний догляд за лінзами до цих умов.

 • Уникайте вставляння лінз у туалетах. Там буває дуже брудно, тому не ризикуйте гігієною ваших очей та лінз. Займайтесь маніпуляціями з лінзами у вашому наметі – це буде зручніше та гігієнічніше.

 • Пийте достатню кількість рідини. Алкоголь та сонце (якщо вам пощастить) можуть сприяти зневодненню тіла, і ваші очі особливо чуттєві до цього. Не забувайте вживати достатньої кількості води, та додатково зволожуйте ваші очі краплями для очей.

 • Навіть якщо сонце знаходиться за хмарами, його промені все одно можуть мати шкідливий вплив. Прикривайте свою шкіру від сонця та захищайте свої очі сонцезахисними окулярами з УФ-фільтром. Багато контактних лінз також мають УФ-фільтр, але окуляри забезпечать покриття більшої поверхні ока, а також захистять чутливу шкіру навколо ока.

 • Будьте готові до симптомів алергії. Коли ви живете на природі у наметі та знаходитесь на свіжому повітрі цілий день, то більше схильні до алергії на траву та пилок дерев, але краплі для очей можуть допомогти вам заспокоїти червоні подразнені очі. Якщо ви користуєтесь антигістамінними препаратами, не забудьте їх також взяти із собою!

Будьте креативні у фестивальний сезон

Оригінальні зовнішні образи на фестивалях є невід’ємною частиною веселощів. Чому б не спробувати кольорові контактні лінзи як частину вашого модного образу? Підберіть колір контактних лінз під колір віночка на волоссі - й у вас миттєво складеться яскравий образ. У відпустці ви можете використати ваші старі або зайві контейнери для лінз, вони стануть чудовим контейнером для зберігання, що зекономить ваш простір. У контейнер можна покласти невелику кількість тонального крему або фарби для обличчя, а так як скляні банки зазвичай заборонені на фестивалях, вам все рівно буде потрібна інша посудина для зберігання фарби. Якщо вам потрібно буде взяти з собою якісь медикаменти (наприклад, проти головного болю), старий контейнер для контактних лінз може стати ідеальним кейсом для зберігання пігулок, або також ви можете використати його як футляр для маленьких речей під час подорожі, наприклад, для біжутерії. Найголовніше: отримуйте задоволення, насолоджуйтесь музикою і будьте обережними!

Коментарі

Відповідати на # - Відмінити