Краплі для очей Thealoz Duo 10 ml

Безкоштовний подарунок вартістю до 319 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Краплі для очей Thealoz Duo 10 ml

Краплі для очей Thealoz допомагають заспокоїти очі при подразненні або втомі. Їх нейтральна (pH 7) формула змащує поверхню ока і ефективно протидіє синдрому сухого ока. Можна використовувати 4-6 крапель протягом дня, якщо необхідно. Краплі Thealoz Duo не містять консервантів та можуть бути використані під час носіння контактних лінз. Об'єм упаковки: 10 ml. Термін придатності 3 місяці після відкриття флакону.

Формула Thealoz Duo поєднує в собі трегалозову воду та гіалуронову кислоту. Обидві ці речовини природно знаходяться всередині людського тіла, вони здатні до зволоження та регенерації тканин і відновлюють природний баланс сльози.</ p>

Ефективний проти будь-яких видів напруги очей

Втома, роздратування, почервоніння, сухість і печіння очей можуть виникнути через різноманітні зовнішні впливи, від погодних умов до частого сидіння за комп'ютером. Очні краплі Thealoz Duo - це відмінне рішення для подібних проблем. Вони також рекомендуються для лікування синдрому сухого ока (у помірних та важких стадіях).</ p>

Революційна система ABAK

Thealoz Duo виготовлені з використанням запатентованої системи дозування ABAK, що забезпечує легке дозування крапель. Ця унікальна система дозування також допомагає захистити краплі від бруду, бактерій та забруднювачів, зберігаючи краплі стерильними.

Характеристики
Виробник: Thea
Об'єм: 10 ml
Використання після відкриття: 3 місяці
Термін придатності: 6 місяця і більше
Консерванти: Так
Можна використовувати з контактними лінзами: Так
Вигідна
альтернатива
Популярний

Очні краплі Gelone 10 ml

В наявності на головному складі у Чехії
  • Можна застосовувати навіть коли Ваші лінзи вже на очах
  • Швидке позбавлення від подразнення
  • Тривалий ефект
Ціна: 114 грн.
Вигідна
альтернатива

Відгуки

Цей продукт поки що немає багато відгуків

Коментарі (1)

Є запитання стосовно продукту?

Ганна

Хоча, ці каплі придбала за рекомендацією офтальмолога після проходження огляду як профілактичний засіб, не змогла ним користуватися навіть тиждень - були неприємні відчуття плівки на лінзах та дискомфорту. Може продукт дійсно гарний, але мені не підійшов.