Краплі для очей Thealoz Duo 10 ml

401 грн.
80%
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

протягом тижня

blank

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн
Гарантія повернення грошей

Краплі для очей Thealoz Duo 10 ml

Краплі для очей Thealoz допомагають заспокоїти очі при подразненні або втомі. Їх нейтральна (pH 7) формула змащує поверхню ока і ефективно протидіє синдрому сухого ока. Можна використовувати 4–6 крапель протягом дня, якщо необхідно. Краплі Thealoz Duo не містять консервантів та можуть бути використані під час носіння контактних лінз. Об'єм упаковки: 10 ml. Термін придатності 3 місяці після відкриття флакону.

Формула Thealoz Duo поєднує в собі трегалозову воду та гіалуронову кислоту. Обидві ці речовини природно знаходяться всередині людського тіла, вони здатні до зволоження та регенерації тканин і відновлюють природний баланс сльози.</ p>

Ефективний проти будь-яких видів напруги очей

Втома, роздратування, почервоніння, сухість і печіння очей можуть виникнути через різноманітні зовнішні впливи, від погодних умов до частого сидіння за комп'ютером. Очні краплі Thealoz Duo – це відмінне рішення для подібних проблем. Вони також рекомендуються для лікування синдрому сухого ока (у помірних та важких стадіях).</ p>

Революційна система ABAK

Thealoz Duo виготовлені з використанням запатентованої системи дозування ABAK, що забезпечує легке дозування крапель. Ця унікальна система дозування також допомагає захистити краплі від бруду, бактерій та забруднювачів, зберігаючи краплі стерильними.

Характеристики
Виробник: Thea
Об'єм: 10 ml
Використання після відкриття: 3 місяці
Термін придатності: 6 місяця і більше

Відгуки

Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?
NOVA POSTA
Top