Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Краплі для очей Systane ULTRA UD 30 x 0,7 ml

460 грн. 437 грн.
100% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? вівторок 7.2. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
460 грн. 437 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Systane ULTRA UD 30x 0,70 ml

Ці очні краплі не можна використовувати під час носіння контактних лінз.

Systane ULTRA UniDose - це очні краплі, які ефективно знімають почуття дискомфорту, пов'язане з синдромом сухого ока. Вони здатні зволожувати очі без додавання консервантів , що робить їх ідеальними для частого використання. Ця упаковка містить 30 одноразових упаковок.

Переваги використання одноразових флаконів

Така універсальна упаковка є надзвичайно гігієнічною. Будь-яка інша пляшка очних крапель завжди піддається ризику забруднення. У цьому продукті кожен флакон замінюється після використання, тому кожна доза гарантовано стерильна.

Краплі Sastane ULTRA містять 30 флаконів, кожен з яких об'ємом 0,7 мл. 1-2 краплі до кожного ока більш ніж достатньо. Хоча ці краплі не містять консервантів, виробник Alcon не рекомендує використовувати їх безпосередньо на контактні лінзи. Зніміть свої лінзи перед використанням крапель, і дайте краплям працювати деякий час, перш ніж знову одягати їх.

Характеристики - Краплі для очей Systane ULTRA UD 30 x 0,7 ml

Виробник: Alcon
Об'єм: 30 x 0,7 ml
Використання після відкриття: відразу після відкриття
Можна використовувати з контактними лінзами: Ні
Консерванти: Ні
Медичний виріб: Так

Відгуки

100%
36 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?