краплі для очей HYLO DUAL INTENSE 10 ml

Безкоштовний подарунок вартістю до 319 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

HYLO DUAL INTENSE очні краплі

Краплі для очей від виробника URSAPHARM призначені для тих, хто страждає на хронічну сухість очей чи подразнення, викликане алергією, та інші симптоми. Краплі HYLO DUAL INTENSE заспокоюють запалення за допомогою інтенсивного зволоження. Ці краплі не містять консервантів та фосфатів, але їх не можна використовувати під час носіння контактних лінз через їх високу в'язкість.

Активні компоненти крапельHYLO DUAL INTENSE

Їх унікальна комбінація гіалуронової кислоти та ектоїну забезпечує інтенсивне зволоження та стабілізує слізову плівку.

Гіалуронова кислота є ефективним мастилом, і ці краплі містять особливо високу концентрацію (0.20%). Гіалуронова кислота міститься в організмі людини природним чином, тому вона надзвичайно переносима. Має високу водозв’язуючу здатність, а це означає, що краплі можуть тривалий час прилипати до поверхні тканин. Це призводить до інтенсивного змочування очей.

Ектоїн - це речовина, що виробляється мікроорганізмами, які живуть в екстремальних умовах (наприклад, солоні озера). Він також має видатні властивості зв’язування води. Ектоїн допомагає сформувати інтенсивний вологозахисний бар’єр на поверхні очей. Він також стабілізує жирову фазу слізної плівки, яка захищає око від надмірного випаровування сліз.

Інноваційна система дозування

HYLO DUAL INTENSE очні краплі мають унікальну COMOD® дозовану систему (COntinuous MOnoDose-System). Рідина зсередини упакована в гнучкий, герметичний пакетик і в жодному разі не контактує з повітрям. Як результат, вміст залишається стерильним - без консервантів та фосфатів.
Окрім того, COMOD® system також дозволяє дозувати рівно одну краплю за один хід. Кожного разу, коли вони використовуються, дозована крапля має однаковий розмір, щоб отримати постійний надійний ефект.

Як використовувати ці краплі:

Ці краплі можна використовувати протягом тривалого періоду часу. Однак у такому випадку рекомендується спочатку проконсультуватися з вашим лікарем.
Дорослі та діти від 6 років можуть використовувати по 1 краплі на кожне око 3 рази на день. При необхідності дозу можна збільшити.
Вагітні жінки та діти віком до 10 років не можуть використовувати ці краплі більше 10 разів на день.
Не можна використовувати ці краплі в поєднанні з контактними лінзами.
Цей продукт можна використовувати протягом 6 місяців після відкриття.

Характеристики
Виробник: Ursapharm
Об'єм: 10 ml
Використання після відкриття: 6 місяців
Консерванти: Ні
Можна використовувати з контактними лінзами: Ні
Містить гіалуронат натрію: Так
Вигідна
альтернатива
Популярний

Очні краплі Gelone 10 ml

В наявності на головному складі у Чехії
  • Можна застосовувати навіть коли Ваші лінзи вже на очах
  • Швидке позбавлення від подразнення
  • Тривалий ефект
Ціна: 114 грн.
Вигідна
альтернатива

Відгуки

Цей продукт поки що немає багато відгуків

Коментарі (1)

Є запитання стосовно продукту?

Олена Зуева

Здравствуйте!Подскажите пожалуйста если я ношу однодневные линзы и снимаю их на ночь,можно ли на ночь этими каплями пользоваться или когда линзы совсем нельзя?Благодарю.

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день! К сожалению, во время ношения линз капли HYLO DUAL INTENSE нельзя использовать, когда линзы на глазах. Нужно использовать только когда линзы сняты.