Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Краплі для очей Blink intensive tears (10 мл)

280 грн. 266 грн.
97% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? вівторок 28.3. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
280 грн. 266 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Краплі для очей Blink intensive tears

Blink intensive tears, в упаковці на 10 мл., забезпечує довготривалу гідратацію для очей і миттєве полегшення від напруженості очей. Завдяки краплям Blink intensive tears, вас більше не буде турбувати свербіж, подразнення, печіння або стомлення очей.

Blink intensive tears володіють pH 7.3, що відповідає рН фактичних сліз . Краплі містять надзвичайно делікатний консервант, названий OcuPure, який розчиняється в оці. Ці краплі пройшли строгі клінічні випробування, які показують, що Blink intensive tears мають дуже позитивний вплив на підтримку стійкості слізної плівки .

Підходить для контактних лінз

Blink intensive tears підходить для користувачів, які носять контактні лінзи . Завдяки своїй ніжній композиції краплі можна наносити безпосередньо на контактні лінзи будь-якого виду. При кожному застосуванні достатньо 1-2 крапель на кожне око.

Характеристики - Краплі для очей Blink intensive tears (10 мл)

Виробник: Johnson and Johnson
Об'єм: 10 ml
Використання після відкриття: 2 місяці
Консерванти: Так
Можна використовувати з контактними лінзами: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

97%
52 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?