Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Краплі для очей Blink intensive tears (10 мл)

280 грн. 266 грн.
96% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? четвер 8.12. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7-15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
280 грн. 266 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Краплі для очей Blink intensive tears

Blink intensive tears, в упаковці на 10 мл., забезпечує довготривалу гідратацію для очей і миттєве полегшення від напруженості очей. Завдяки краплям Blink intensive tears, вас більше не буде турбувати свербіж, подразнення, печіння або стомлення очей.

Blink intensive tears володіють pH 7.3, що відповідає рН фактичних сліз . Краплі містять надзвичайно делікатний консервант, названий OcuPure, який розчиняється в оці. Ці краплі пройшли строгі клінічні випробування, які показують, що Blink intensive tears мають дуже позитивний вплив на підтримку стійкості слізної плівки .

Підходить для контактних лінз

Blink intensive tears підходить для користувачів, які носять контактні лінзи . Завдяки своїй ніжній композиції краплі можна наносити безпосередньо на контактні лінзи будь-якого виду. При кожному застосуванні достатньо 1-2 крапель на кожне око.

Характеристики - Краплі для очей Blink intensive tears (10 мл)

Виробник: Johnson and Johnson
Об'єм: 10 ml
Використання після відкриття: 2 місяці
Консерванти: Так
Можна використовувати з контактними лінзами: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

96%
48 наших клієнтів рекомендують цей продукт

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?