Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Краплі для очей Blink Contacts 10 ml

350 грн. 333 грн.
99% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? понеділок 30.1. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
350 грн. 333 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Краплі для очей Blink Contacts 10 ml

Зволожуючі краплі для очей Blink Contacts забезпечують швидке полегшення від неприємної сухості, роздратування та втоми очей, миттєво заспокоюючи, освіжаючи і відновлюючи очі. Ці краплі підходять для всіх типів контактних лінз, а також полегшують симптоми, пов'язані з синдромом сухого ока.

Краплі Blink Contacts ідеально підходять для носіїв контактних лінз, оскільки їх можна використовувати безпосередньо на лінзи. Використання Blink Contacts допомагає безпечно та ефективно видаляти лінзи, а також їх можна застосовувати до одягання лінз для додаткового комфорту.

Застосування

Нанесіть по 1-2 краплі на кожне око і за необхідністю блимайте кілька разів.

Виробник рекомендує використовувати очні краплі Blink Contacts протягом 45 днів після першого відкриття. Після цього часу залишковий розчин повинен бути викинутий.

Характеристики - Краплі для очей Blink Contacts 10 ml

Виробник: Johnson and Johnson
Об'єм: 10 ml
Використання після відкриття: 2 місяці
Консерванти: Так
Можна використовувати з контактними лінзами: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

99%
55 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?