Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Краплі для очей Blink-N-Clean 15 ml

230 грн. 219 грн.
100% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? п'ятниця 2.12. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7-15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
230 грн. 219 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Краплі для очей Blink-N-Clean

Краплі для очей Blink-N-Clean (15 мл.) забезпечать миттєве полегшення, якщо ви відчуваєте будь-який дискомфорт під час носіння контактних лінз. Чи відчуваєте ви втому ваших очей? Вони роздратовані або ви відчуваєте печіння? Тоді просто застосуйте 1 - 2 краплі Blink-N-Clean! Ці краплі можна використовувати безпосередньо на контактні лінзи. Blink-N-Clean рекомендується для тих, хто носить контактні лінзи з тривалим режимом носіння.

Blink-N-Clean спроектовані для змивання бруду або відкладень, при цьому зволожуючи і змащуючи очі і контактні лінзи, таким чином зберігаючи ваші лінзи чистими і зручними.

Як використовувати Blink-N-Clean

Краплі Blink-N-Clean для контактних лінз підходять для всіх типів м'яких контактних лінз, а також для жорстких газопроникних лінз, інакше відомих як RGP.

Користувачі, які носять лінзи з тривалим режимом носіння, повинні застосовувати кілька крапель відразу після пробудження і вільно використовувати ці краплі пізніше протягом дня. Проте, рекомендується виробником не використовувати ці краплі більше 4 разів на день.

Ці краплі можна використовувати до 90 днів після першого використання.

Характеристики - Краплі для очей Blink-N-Clean 15 ml

Виробник: Johnson and Johnson
Об'єм: 15 ml
Використання після відкриття: 3 місяці
Консерванти: Так
Можна використовувати з контактними лінзами: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

100%
43 наших клієнтів рекомендують цей продукт

Коментарі (3)

Є запитання стосовно продукту?
Наталья

В цих краплях є гіалуронка? Дякую!

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Blink-N-Clean не містять в своєму складі гіалуронову кислоту.

Світлана

хто виробник та країна виробника?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

Виробник - Amo, Ірландія

Світлана

Який склад цих крапель?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

дані краплі включають в себе: очищену воду, хлорид натрію, консервований полігексаметилен бігуанід 0,0001%, трометамін як емульгатор і буфер, гідроксипропі­лметилцелюлоза як мастило, тилоксапол як поверхнево-активна речовина та динатрій едетату як хелатуючого агента.