Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Контейнер для лінз - прозорий синій

80 грн. 76 грн.
92% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? понеділок 30.1. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
80 грн. 76 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Контейнер для контактних лінз – прозоро-синій

Цей плоский контейнер для контактних лінз має чудовий прозорий дизайн зі стильним кольоровим акцентом. Кожна чашка має класичні позначки R і L на нижній частині корпусу. Завдяки прозорості контейнера ви можете бачити ці символи крізь контейнер.

Використання

Перед першим використанням промийте контейнер свіжим розчином для лінз. Зазвичай рекомендується замінювати контейнер для лінз щоразу, коли ви починаєте нову пляшку розчину. Контейнер для лінз не можна використовувати більше ніж 3 місяці після першого використання. Цей контейнер підходить лише для використання з багатофункціо­нальними рішеннями.

Характеристики - Контейнер для лінз - прозорий синій

Колір аксесуару: Блакитний, Прозорий

Всі варіанти цього продукту:

Відгуки

92%
93 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?