Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Контактні лінзи + розчин Laim-Care

Тепер ви можете заощадити час і гроші, вибравши один з наших зручних наборів контактних лінз з розчином Laim-Care. Наші унікальні набори містять усе необхідне для догляду та обслуговування контактних лінз.

Ми пропонуємо місячні та двотижневі контактні лінзи з якісним розчином Laim-Care. Лінзи в цих наборах представлені з кращих брендів на ринку, включаючи Biofinity, PureVision, Air Optix і наші власні контактні лінзи TopVue. Всі ці контактні лінзи сумісні з розчином Laim-Care. Всі упаковки розчину Laim-Care містять антибактеріальний контейнер, тому у вас буде все необхідне для повного догляду за лінзами.

Більше інформації Менше інформації
У цьому розділі в даний час немає продуктів.