Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Контактні лінзи + розчин Laim-Care

Тепер ви можете заощадити час і гроші, вибравши один з наших зручних наборів контактних лінз з розчином Laim-Care. Наші унікальні набори містять усе необхідне для догляду та обслуговування контактних лінз.

Ми пропонуємо місячні та двотижневі контактні лінзи з якісним розчином Laim-Care. Лінзи в цих наборах представлені з кращих брендів на ринку, включаючи Biofinity, PureVision, Air Optix і наші власні контактні лінзи TopVue. Всі ці контактні лінзи сумісні з розчином Laim-Care. Всі упаковки розчину Laim-Care містять антибактеріальний контейнер, тому у вас буде все необхідне для повного догляду за лінзами.

Більше інформації Менше інформації
У цьому розділі в даний час немає продуктів.