Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Контактні лінзи + розчин Gelone

Чи знаєте ви, що ми пропонуємо упаковки ваших улюблених контактних лінз разом з чудовим високоякісним розчином для контактних лінз Gelone? Економте час і гроші завдяки швидкому вибору одного з наших наборів.

Ми пропонуємо місячні та двотижневі контактні лінзи в цих зручних, економічно вигідних наборах. Тут ви можете знайти безліч різних марок - Biofinity, Acuvue, або наші високоякісні лінзи TopVue, а також багато інших. Всі вони продаються разом з розчином Gelone. Розчин Gelone підходить для всіх типів м'яких контактних лінз, включаючи силікон-гідрогель, тому вам не доведеться турбуватися про вибір розчину. А як щодо контейнерів для контактних лінз? Усі пляшки Gelone 360 мл. постачаються зі спеціальним контейнером для лінз.

Більше інформації Менше інформації
У цьому розділі в даний час немає продуктів.