Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Контактні лінзи + розчин Gelone

Чи знаєте ви, що ми пропонуємо упаковки ваших улюблених контактних лінз разом з чудовим високоякісним розчином для контактних лінз Gelone? Економте час і гроші завдяки швидкому вибору одного з наших наборів.

Ми пропонуємо місячні та двотижневі контактні лінзи в цих зручних, економічно вигідних наборах. Тут ви можете знайти безліч різних марок - Biofinity, Acuvue, або наші високоякісні лінзи TopVue, а також багато інших. Всі вони продаються разом з розчином Gelone. Розчин Gelone підходить для всіх типів м'яких контактних лінз, включаючи силікон-гідрогель, тому вам не доведеться турбуватися про вибір розчину. А як щодо контейнерів для контактних лінз? Усі пляшки Gelone 360 мл. постачаються зі спеціальним контейнером для лінз.

Більше інформації Менше інформації
У цьому розділі в даний час немає продуктів.