Різниця між кольорами лінз для сонцезахисних окулярів

Сонцезахисні окуляри - це більше, ніж просто мода. Вибраний Вами колір лінз може означати різні речі для вашого зору. Ваші очі та ніжна шкіра навколо них особливо вразливі до сонячних променів UVA та UVB . Хоча деякі контактні лінзи оснащені UV фільтрами , і лінзи в # поставляються із захисним УФ-покриттям, важливо підвищити фактор захисту та зробити # регулярним аксесуаром. І так, навіть у похмурі дні!

Поширена помилкова думка, що чим темніша лінза, тим більше ви захищені. Натомість переконайтеся, що вибрані вами сонцезахисні окуляри мають УФ-фільтри. Ви можете розглянути поляризовані сонцезахисні окуляри, які, окрім зменшення яскравості, також зменшують відблиски, блокуючи та обмежуючи відбите світло.

Ми спростили переваги кількох різних кольорів лінз, і, сподіваємось, полегшили Ваш вибір для покупок!

Чорний

Цей колір лінз чудово підходить для будь-яких цілей та усіх типів освітлення, тобто Ви можете носити їх відповідно до своїх потреб та смаків. Це найтемніший доступний відтінок, який прагне зберігати всі кольори правильними, забезпечуючи при цьому високий захист.

Лінзи чорного кольору

Синій

Відтінки синього кольору лінз ідеально підходять для зменшення загальної яскравості. Це покращує сприйняття кольору, допомагає бачити контури та чудово зменшує відблиски. Блакитні лінзи ідеально підходять для глядачів на заходах, наприклад. Синій також досить модний і найкраще працює в туманних або сніжних погодних умовах.

Лінзи синього кольору

Коричневий

Є найпоширенішим кольором лінз для сонцезахисних окулярів і дуже ефективний за будь-яких умов освітлення. Як правило, працюють особливо добре, коли сонячно або мінливо. Вони покращують контраст, сприйняття глибини та є ідеальним вибором для керування автомобілем та піших прогулянок.

Лінзи коричневого кольору

Червоний, оранжевий та бургунді

Ці кольори лінз покращують зорову глибину та зменшують напруження очей. Вони пропонують найбільший контраст та ідеально підходять для водіння і зимових видів спорту. Вони менш ефективні при тумані та імлі, але чудово працюють за будь-яких інших погодних умов.

Лінзи червоного кольору

Жовтий

Забезпечує високу чіткість в умовах недостатнього освітлення, таких як серпанок та туман. Жовтий може спричинити спотворення деяких інших кольорів, але також бореться із напругою очей завдяки своїй здатності фільтрувати синє світло з екранів. Жовті лінзи - чудовий вибір для катання на лижах, гірських велосипедах, полюванні та заняттях спортом на відкритому повітрі.

Лінзи жовтого кольору

Золотий

Ідеально підходить для сприйняття глибини та умов недостатнього освітлення, золотий колір приблизно між жовтим та коричневим за ефективністю. Це означає, що він добре працює в будь-яких погодних умовах, і це чудовий вибір для водіння та піших прогулянок.

Лінзи золотого кольору

Зелений

Зменшує яскравість і чудово підходить для всіх видів активного відпочинку. Від сонячної до похмурої погоди, він добре працює у будь-яких умовах освітлення, освітлюючи тіні та пропонуючи великий контраст. Також має тенденцію передавати інші кольори досить рівномірно. Тож, якщо Ви сумніваєтесь, надягніть пару окулярів з зеленим склом! Вони ніколи не розчарують Вас.

Лінзи зеленого кольору

Сірий

Чудово підходить для будь-яких цілей, особливо для зменшення відблисків та покращення сприйняття кольорів, а також для всіх типів умов освітлення. Це означає, що Ви можете носити їх відповідно до будь-яких своїх побажань та потреб. Він трохи світліший за чорний, але має подібний ефект, зберігаючи всі кольори істинними та забезпечуючи високий захист.

Лінзи сірого кольору

Рожевий та рожеве золото

Покращує зорову глибину та зменшує навантаження на очі. Окуляри з рожевими лінзами носити одне задоволення, оскільки вони дуже зручні для очей. Рожеві лінзи менш ефективні при тумані та імлі, але чудово працюють за будь-яких інших погодних умов. Рожеві лінзи ідеально підходять під час руху, оскільки забезпечують чудову видимість на дорозі.

Лінзи рожевого кольору

Фіолетовий

Ідеально підходить для зменшення загальної яскравості, фіолетовий відтінок знаходиться десь між синіми та рожевими лінзами. Це унікальний колір з подвійною практичною та естетичною якістю: він зменшує відблиски та робить модним вираз для власника.

Лінзи фіолетового кольору

Срібний

Цей колір лінз зменшує відблиски та покращує сприйняття кольорів. Певною мірою срібний працює подібно до сірого та чорного: чудово підходить для будь-яких цілей та усіх типів освітлення. Це означає, що ви можете носити їх відповідно до вашого бажання та потреб. Він трохи світліший від сірого та чорного, і, як правило, зберігає всі кольори справжніми та забезпечує великий захист.

Лінзи срібного кольору