Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Кольорові лінзи - Недіоптричні кольорові лінзи, TopVue, 2 лінзи

Неоптрічні кольорові лінзи - це кольорові лінзи, які не впливають на зір. Їх використовують виключно в косметичних цілях. Для всіх, хто бажає придбати такі косметичні лінзи, бажано, щоб ваші очі були виміряні за рецептом "плано", тобто з нульовою корекцією зору. Заздалегідь професійне вимірювання зору також підкаже, які лінзи Вам будуть зручні, а які - ні.

Ідеальний дотик до будь-якої події, наші упаковки в 2 кольорові лінзи запропонують різноманітність спеціальних ефектів. Завдяки діапазону зручності користування щодня до 365 днів, Ви можете змінити колір очей на день або, при належному догляді, майже назавжди.

Контактні лінзи TopVue виробляються з використанням найсучасніших та найефективніших технологій. Вони виготовлені з гіалуронатом натрію та PEG-матеріалом для підвищення змащування та мають запатентовану TopVue технологію тонкої кромки. Сімейство продуктів TopVue забезпечує чудові лінзи, які зберігають Ваші очі здоровими та надають комфортн протягом усього періоду їх використання. TopVue виробляє недорогі контактні лінзи найвищої якості. Більшість упаковок TopVue поставляються з гарантією повернення грошей, тому обов'язково ознайомтесь з умовами.

Більше інформації Менше інформації
У цьому розділі в даний час немає продуктів.