Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Кольорові лінзи - Діоптричні кольорові лінзи, TopVue, 10 лінз

Діоптричні кольорові лінзи - це такі кольорові лінзи, що мають потужність та призначені для корекції зору. Коригувальні лінзи, як правило, призначаються окулістом. Рецепт містить опції, необхідних для виготовлення лінзи. Рецепти зазвичай включають характеристики потужності кожної лінзи (для кожного ока). Навіть при замовленні діоптричних кольорових лінз Вам потрібно буде знати встановлені вами параметри.

Упаковки по 10 лінз - чудове рішення для подорожей, фестивалів та активного способу життя. Коробка з 10 лінз легко поміщається в будь-яку сумку чи валізу, тому Ви завжди будете мати при собі лінзи, куди б Ви не їздили.

Контактні лінзи TopVue виробляються з використанням найсучасніших та найефективніших технологій. Вони виготовлені з гіалуронатом натрію та PEG-матеріалом для підвищення змащування та мають запатентовану TopVue технологію тонкої кромки. Сімейство продуктів TopVue забезпечує чудові лінзи, які зберігають Ваші очі здоровими та надають комфортн протягом усього періоду їх використання. TopVue виробляє недорогі контактні лінзи найвищої якості. Більшість упаковок TopVue поставляються з гарантією повернення грошей, тому обов'язково ознайомтесь з умовами.

Більше інформації Менше інформації
У цьому розділі в даний час немає продуктів.