Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Кейс для лінз Elegant - срібний

190 грн. 181 грн.
100% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? четвер 8.12. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7-15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
190 грн. 181 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Характеристики - Кейс для лінз Elegant - срібний

Колір аксесуару: Срібний

Всі варіанти цього продукту:

Відгуки

100%
61 наших клієнтів рекомендують цей продукт

Коментарі (3)

Є запитання стосовно продукту?
Тарас Шевчук

Кейс для лінз дуже якісний і добротний. Достатньо великий для того, щоб можна було з часом замінити контейнер для лінз, що йде в комплекті, свіжим новим контейнером, з тих, що продаються разом з розчинами для лінз. Контейнер від розчину Renu підходить по розмірам, перевірено. Але діжка меду не без краплі дьогтю: пінцет, що йде в комплекті з цим кейсом, дуже незручний та незграбний. Якщо хочете отримати справді зручний для користування набір - замовляйте відразу з цим кейсом окремий пінцет розміром "середній", він підходить до цього кейсу як рідний, а той, що йде в комплекті, викиньте на смітник без жодного жалю.

Мария

Замовляла собі такий і золотий, і срібний, дуже класні з фірмовим лого! Лише жаль, що пляшечки для розчину нема в комплекті.

Ольга

Добрый вечер! Кейс продаётся отдельно или с аксессуарами?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день!

В комплекте к кейсу идут аксессуары, как на изображении - пинцет и контейнер. Бутылочки для раствора в комплекте нетую