Як зняти контактні лінзи - покрокова інструкція

Щоб правильно та легко знімати контактні лінзи потрібно трохи практики. Щоб полегшити ваше життя, ми підготували ще одну просту покрокову інструкцію про те, як правильно знімати контактні лінзи . І завжди пам'ятайте, що гігієна - це дуже важливо.

Як зняти контактні лінзи

Завжди ретельно мийте руки перед тим як знімати контактні лінзи

Спочатку потрібно ретельно вимити руки, так само, як і перед одяганням лінз. Якщо ви носите макіяж, обов'язково зніміть лінзи перед миттям обличчя. Ви також повинні підготувати все, що вам потрібно, в чистому, добре освітленому приміщенні. Переконайтеся, що у вас є контейнер для контактних лінз, розчин, дзеркало та інші речі, які вам можуть знадобитися. Якщо ви подорожуєте, ви можете знайти всі ці речі в одному зручному наборідля контактних лінз.

Крок перший (необов'язковий)

Змочіть ваші лінзи, щоб ви могли зняти їх легко

Почніть зі зволоження очей краплями чи спреєм для очей. Це може допомогти змочити лінзи і полегшити їх зняття. Одного або двох крапель в кожне око повинно бути достатньо, і це може зробити процес легшим та більш комфортним, особливо якщо у вас синдром сухого ока.

Крок другий

Подивіться вверх і повільно потягніть нижню повіку вниз вашим середнім пальцем вашою домінуючою рукою. Це може звучати легко, але будьте обережні, торкаючись чутливої ​​шкіри навколо очей. Не поспішайте, робіть це спокійно і повільно.

Крок третій

Обережно торкніться лінзи за допомогою вказівного пальця тієї самої руки і посуньте лінзу до нижньої білої частини вашого ока. Це може бути трохи складно, але не хвилюйтеся. Важливо опустити лінзу до білої частини ока, щоб не торкатися і не подряпати роговицю.

Крок четвертий

Покладіть ваші лінзи в контейнер зі свіжим розчином

Обережно висуньте лінзу своїми вказівним та великим пальцями, і покладіть контактну лінзу у контейнер зі свіжим розчином для контактних лінз. Вийміть лінзи, якщо вже минув строк їх придатності. Також, не забувайте тримати контейнер для контактних лінз чистим і замінити його новим з кожною новою пляшкою розчину або принаймні кожні три місяці.

Крок п'ятий

Повторіть цей процес так само, крок за кроком, використовуючи ту саму руку, але вже з другим оком.

Вітаємо - ви успішно зняли і зберегли свої контактні лінзи! Ви навчитесь легко та швидко одягати та знімати контактні лінзи, потрібно тільки трохи практики.

Ретельно дотримуйтесь цих кроків, щоб підтримувати якість вашого зору, а також здоров'я та комфорт ваших очей. Ваші очі та ваші лінзи будуть вдячні вам.

Читайте також: Як правильно одягати контактні лінзи

Коментарі (1)

Є запитання стосовно продукту?
Ольга

Де навчають одягати та знімати лінзи!?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

Це може навчити очний лікар.