Застосування контактних лінз - покрокова інструкція

Отже, тепер, коли ви почали використовувати контактні лінзи, потрібно знати як правильно їх одягнути. Не хвилюйтеся, це доволі легко, головне - практика. Отже, щоб допомогти вам, ось наша коротка покрокова інструкція про те, як правильно одягнути контактні лінзи . Ця інструкція підійде і для тих, хто тільки почав користуватися контактниими лінзами і для тих, хто вже давно ними користується. Комфорт ваших очей та якість вашого зору залежить від правильного догляду за контактними лінзами, тому не забувайте про правила догляду за ними.

Як одягнути контактні лінзи

Насамперед, окрім одноденних одноразових лінз, ваші контактні лінзи повинні зберігатись в розчині для контактних лінз, коли ви їх не носите. Розчин потрібен для очистки та дезінфекції лінз.

Можливо, буде корисно пам'ятати, що вам насправді не потрібно торкатися вашого очного яблука. Ви просто злегка поміщаєте лінзу на місце, а ваші повіки зроблять все інше! Тепер давайте перейдемо до самого процесу.

Жінка одягає контактну лінзу

Перший крок

Почніть з підготовки всіх необхідних вам предметів у добре освітленій кімнаті. Вам потрібні ваші контактні лінзи, розчин, дзеркало та місце з чистим рушником, де ви зможете помити та висушити ваші руки. Не забудьте одягнути свої лінзи перед нанесенням макіяжу.

Другий крок

Завжди ретельно мийте руки перед тим як одягати контактні лінзи

Завжди мийте руки, щоб ви не переносили бруд або бактерії на ваші контактні лінзи. Використовуйте м'яке або антибактеріальне мило та уникайте використання зволожуючого мила, лосьйонів або продуктів на основі нафти. Руки ретельно промийте і просушіть рушником без шарпини. Уникайте використання паперових рушників, оскільки вони можуть залишити волокна та інші залишки на ваших руках.

Зверніть увагу, що найкраще тримати нігті короткими, щоб уникнути подряпин на лінзах або очному яблуку.

Третій крок

Спочатку вийміть контактні лінзи з контейнеру для лінз

Наступним кроком є виймання контактних лінз з контейнеру для лінз чи зі свіжого блістеру. Якщо у вас відрізняються параметри контактних лінз для правого та лівого ока, то було б добре, якби ви виробили звичку спочатку завжди виймати певну лінзу, наприклад для лівого ока, першою, щоб їх не сплутати. Покладіть першу лінзу на долоню, обмочіть її розчином і ніжно протріть пальцем. Деякі виробники лінз пропонують розчини „no-rub“(без протирання), але більшість оптиків погоджуються з тим, що завжди краще ніжно протерти лінзу для кращого її очищення. Якщо вам потрібна невелика допомога для маніпуляції з лінзами, то ми також пропонуємо велику кількість різних зручних інструментів. Аплікатори та щипці для лінз зроблять манупуляцію з лінзами легшою.

Четвертий крок

Покладіть контактну лінзу на вказівний палець. Якщо лінза виглядає як чаша (краї спрямовані вгору), то ви все робите правильно. Але, якщо лінза нагадує тарілку (краї вигнуті назовні), то ваша лінза вивернута навиворіт. Також, на більшості контактних лінз є невелике позначення (літери або цифри), щоб ви могли розрізнити чи не вивернута лінза.


Перевірте чи лінза не вивернута перед тим як одягати її

П'ятий крок

Одягайте лінзу, тримаючи її на вказівному пальці

Тримаючи лінзу на вказівному пальці, використайте свій середній палець, щоб витягнути нижню повіку вниз, і паралельно витягуйте верхню повіку вгору, використовуючи вашу другу руку. Постарайтеся не кліпати. Деякі люди використовують маленький трюк: дивляться вгору, щоб зменшити мимовільне кліпання. З практикою у вас буде виходити все краще!

Шостий крок

Ніжно помістіть лінзу на ваше око

Легко і обережно помістіть контактну лінзу на око. Відпустіть руки і прокліпайте кілька разів. Лінза повинна розташовуватися над кольоровою частиною вашого ока (ірисом). Ви можете трохи доторкнутися до контактної лінзи, щоб розташувати її на потрібне місце. Якщо ви відчуваєте якийсь дискомфорт або подразнення, зніміть контактну лінзу, повністю очистіть її, а потім повторіть спробу.

Сьомий крок

Не забувайте виливати розчин для контактних лінз із контейнера після кожного використання лінз

Повторіть той самий процес із лінзою для іншого ока. Після того як одягнули лінзу, вилийте використаний розчин для контактних лінз із контейнера, щоб не забути залити свіжий розчин вже під час знімання лінз.

Читайте також: Як зняти контактні лінзи

Коментарі (1)

Є запитання стосовно продукту?
Галина

Ця інструкція не підходить для твердих лінз, так для м‘яких саме так но точно не для твердих

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

Ми працюємо виключно з м'якими контактними лінзами, тому увесь контент на нашому сайті пов'язаний лише з ними. На жаль, ми не можемо надавати інформацію стосовно твердих лінз, оскільки такою не володіємо..