Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Як боротися з алергією на пилок дерев у сезон алергії

Сезонна алергія може стати справжньою проблемою для людей, котрі носять контактні лінзи. Симптоми бувають рінзі - починаючи від свербіння і сльозотечі, та закінчуючи постійним почервонінням очей, котре не проходить. Найгірший час для людей, котрі страждають від алергії, припадає на період з кінця березня і продовжується до початку травня, алергію зазвичай викликає цвітіння таких дерев, як берези, в'яз і ясен. Ви можете помічати, що ваші симптоми алергії погіршуються у теплі та вітряні дні, так як у такі дні пилок дерев є повсюду у повітрі і постійно потрапляє до ваших очей та носу. Не зважаючи на те, що вам, можливо, здається, що єдиний спосіб захистити себе від алергії це одягнути ізолюючий костюм, все ж таки існують способи, як обмежити вплив пилку та зробити так, щоб ваші очі залишались здоровими.

• Слідкуйте за гігієною рук
• Використовуйте одноденні контактні лінзи
• Часто користуйтесь краплями для очей
• На вулиці вдягайте сонцезахисні окуляри, щоб захистити очі від прямого попадання пилку на слизову
• Намагайтесь не торкатись очей руками
• Намагайтесь менше перебувати на вулиці у період, коли у повітрі велика кількість пилку

Ви також можете спробувати захиститись від пилку вдома. Сушіння одягу на балконі замініть на сушіння у сушці. Часто пилососіть вдома, та не забувайте вчасно міняти фільтр у пилососі. Також можна намагатись тримати вікна зачиненими та часто прати одяг, у котрому ви виходите на вулицю у сезон алергії. Ми розуміємо які незручності та біль викликає сезонна алергія, тому спробуйте слідувати нашим порадам, щоб зробити весняний період простішим для вас.

Якщо ви схильні до алергії на пилок, то вам, імовірно, вже відомо, що таке сезон сінної лихоманки. Сінна лихоманка виникає у період з травня по липень, алергію викликає рослинний пилок. Особливість цієї алергії в тому, що на відкритому повітрі від впливу пилку фактично неможливо сховатися. Вітряна погода може погіршити симптоми алергії, тому важливо слідкувати за погодними умовами та залишатись у приміщенні якомога довше. Якщо починається свербіння та сльозотеча, ось деякі поради, як покращити своє самопочуття.

- Залишайте закритими вікна у машині та вдома
- Носіть маску, коли працюєте у садку або косите газон (слідкуйте, щоб газон завжди був скошений)
- Переодягніться або виперіть свій одяг, якщо ви знаходились у ньому довго на вулиці
- Уникайте контактів трави зі шкірою (на жаль, необхідно буде перенести пікніки)
- Мийте своїх домашніх тварин частіше, так як вони також можуть заносити пилок у будинок
- При подразненні очей користуйтесь краплями для очей

Як завжди, дуже важливо дотримуватись правил гігієни під час сезону алергії. Одноденні контактні лінзи також можуть допомогти при подразненні очей, а також ви залишитесь задоволеними від використання нової та чистої пари лінз кожного дня. Якщо ваші очі все одно червоні, сверблять та сльозяться, краплі для очей можуть допомогти вам усунути дискомфорт. Адже вони вимивають залишки пилку з очей та забезпечують додаткове зволоження. І, І, нарешті, найбільша кількість пилку буває в "сухих" регіонах, де немає виходу до моря. Отже, цей період є ідеальним для поїздки на море, про яку ви давно мрієте!

Більше інформації про те, як пережити сезонні алергії, ви можете знайти у нашій попередній статті про пилок дерев.Don't let grass pollen win …fight seasonal allergies with our guide