Оголошення переможців конкурсу в Instagram

Alensa Contest

Ми впевнені, що ви вже давно чекали цього...
І ось нарешті настав час оголосити переможців нашого жахаючого конкурсу #AlensaHallowe­en2017 в Instagram!

Перш за все, ми хочемо подякувати всім учасникам за те, що ви приймали участь в конкурсі! Ви додали величезну кількість фото і це було великим задоволенням переглядати всі ваші чудові та креативні фотографії. Кожен з учасників показав великий ентузіазм та доклав багато зусиль, за що ми вам дуже дякуємо!

А зараз настав час привітати наших переможців...

  1. Перше місце: @langbalett. Творчість цієї конкурсантки здобула для неї золото! Переможець отримує ваучер на суму 1500 грн на товари бренду TopVue та ваучер на суму 1500 грн на будь-які товари з нашої мережі інтернет-магазинів "Alensa"
  2. Друге місце: @woolfyblacksfx . Ваше фото дуже налякало нас, за що ви і отримуєте ваучер на суму 1500 грн на товари бренду TopVue та ваучер на суму 1000 грн на будь-які товари з нашої мережі інтернет-магазинів "Alensa"
  3. Третє місце:@laurat­heys. Ваше фото дуже вразило наших суддів і тому отримало третє місце. Ваш приз: ваучер на суму 1500 грн на товари бренду TopVue

Ще раз дякуємо всім за участь та вітаємо наших переможців! Всі учасники додали надзвичайно цікаві фотографії, нашому жюрі було дуже важко обрати переможців серед всіх!

Наш наступний конкурс розпочнеться вже незабаром. Будьте готові тому, що наступного разу саме ви можете стати переможцем!