Дізнайтесь про поляризовані окуляри

Купуючи сонцезахисні окуляри, Ви могли помітити популярність поляризованих сонцезахисних окулярів. Все більше відомих брендів та виробників випускають лінії поляризованих відтінків, а деякі, наприкдад Polaroid, навіть спеціалізуються на поляризації. Але який саме ефект поляризації та які її переваги? А коли слід носити чи не носити поляризовані сонцезахисні окуляри? Цей короткий посібник розповість Вам все, що потрібно знати.

Що означає поляризація?

Поляризовані сонцезахисні окуляри виготовляються з різних матеріалів, в різних кольорах, формах та розмірах. Як правило, темніші кольори забезпечують вищий рівень поляризації. Перш за все, сонцезахисні окуляри повинні мати необхідний захист від ультрафіолету. Далі поляризація додає більше ефектів: спеціальний фільтр, який дозволяє лише вертикальному світлу проходити крізь нього, відповідно усуває та поглинає горизонтальне світло.

Що означає горизонтальне світло? Це світло, яке відбивається від горизонтальних поверхонь. Наше оточення постійно поглинає або відбиває сонячне світло в різних напрямках; будь-яка горизонтальна поверхня може відображати світло, що може перешкоджати Вашому зору. Наприклад, сніг відбиває світло в Ваші очі. Або задумайтесь над тим, як важко побачити мокру дорогу, коли сонце знаходиться низько. Світло також може відбиватися від води, наприклад, від озер та басейнів. У нашому оточенні є багато факторів, які можуть викликати сліпучі відблиски, які можуть стати небезпечними в певних ситуаціях. Однак поляризовані сонцезахисні окуляри були розроблені спеціально для того, щоб не допустити таких речей.

Без поляризації

Alt popis

З поляризацією

Alt popis

Які переваги поляризованих сонцезахисних окулярів?

 • Усунення дратівливих та сліпучих відблисків.
 • Забезпечення чіткості зору та кращого контрасту в умовах інтенсивного освітлення.
 • Дозволяють покращити сприйняття кольорів при яскравому світлі.
 • Зменшують напругу очей, яку викликають відблиски та інтенсивне світло.
 • Збільшують комфорт під час перебування на сонці.
 • Запобігання потенційно небезпечному осліпленню, наприклад, за кермом.
 • Прекрасний вибір для активного відпочинку та заняттю спортом.
 • Добре функціонують в тіні.

Що потрібно враховувати при покупці поляризованих окулярів:

Хоча поляризовані сонцезахисні окуляри забезпечують багато переваг, але слід враховувати при їх носінні такі моменти:

 • Поляризація не пропонує додаткового захисту від УФ-променів.
 • Поляризація призначена насамперед для усунення відблисків та променів в умовах інтенсивного освітлення.
 • Поляризація може ускладнити перегляд LCD-екранів.

Crullé - лінія поляризованих сонцезахисних окулярів

Незалежно від того, чи шукаєте Ви поляризовані сонцезахисні окуляри, які підходять до повсякденного вигляду, або Вам потрібне щось для доповнення моди та стилю, Crullé - Ваш бренд! Кожна пара Crullé поєднує в собі поляризацію та захист від УФ-проментів і стиль. Їх лінія відтінків доступна у багатьох різних формах та кольорах. Пара окулярів Crullé ідеально підходить для будь-якого смаку. Ці стильні та міцні окуляри зовсім недорогі, тому спробуйте їх зараз!