FreshLook Dimensions Carribean Aqua - діоптричні (6 шт.)

Вам також можуть сподобатися
Безкоштовний подарунок вартістю до 319 грн. для замовлень понад 1 200 грн.
FreshLook Dimensions Carribean Aqua - діоптричні (6 шт.)

Косметичні кольорові лінзи з корекцією

Кольорові лінзи з діоптріями - це кольорові лінзи, які мають силу та призначені для коригування зору. Діоптричні лінзи зазвичай призначаються окулістом. Рецепт складається з усіх специфікацій, необхідних для виготовлення лінзи. Рецепти, як правило, включають характеристики потужності кожної лінзи (для кожного ока). Тож замовляючи кольорові лінзи з діоптріями, вам потрібно буде знати Ваші параметри.

Про Freshlook Dimensions

Від відомого виробника Alcon, FreshLook Dimensions - це м’які кольорові контактні лінзи з графіком заміни щомісяця. Кольорові контактні лінзи FreshLook Dimensions призначені як для випадкового, так і для повсякденного носіння. Їх не можна використовувати на ніч. Лінзи мають виворітну позначку для полегшення використання. FreshLook Dimensions призначені для покращення природного кольору очей, а не для зміни чи покриття його повністю.

Характеристики
Колір лінз: Зелений
Виробник: Alcon
Діаметр: 14.50
BC: 8.60
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 20 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 55%
Назва продукту: FreshLook Dimensions
Діоптрії: від -8.00 до +6.00
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Ні
Матеріал лінз: Phemfilcon A
Вам також можуть сподобатися

Відгуки

Цей продукт поки що немає багато відгуків

Коментарі (2)

Є запитання стосовно продукту?

Оксана

Линзы стали приходить плохого качества. Когда новая линза, прямо с упаковки, просто расползлась в руке, я не стала писать отзыв. Ну думаю, может я как то не так взяла, случайность и т.п. (хотя пользуюсь линзами уже более 20 лет). Но вот снова заказала у вас линзы FreshLook Dimensions Carribean Aqua - діоптричні (6 шт.) 999 грн. И снова разочарование - линзы рвутся прям в глазу. Одеваешь новую линзу, вроде бы все ок, а потом начинает что то мешать, ну как будто что то в глаз попало. Снимаю линзу, а она прям посередине порвалась.... Одно хорошо, что их 6 шт в упаковке и можно заменить. Но больше двух недель линза не выдерживает.. Половина упаковки точно бракованная, хоть и срок годности достаточно большой. Осталась разочарование... Вот теперь не знаю где буду заказывать?

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день! Очень жаль, что Вы столкнулись с такой ситуацией. Напишите, пожалуйста, на электронную почту info@alensa.ua, указав, сколько нераскрытых линз у Вас есть и сколько всего линз испорченных. Качество линз и заводской брак сможет подтвердить только производитель. Для этого нужно, чтобы бракованные линзы Вы отправили нам, чтобы мы смогли передать производителю на экспертизу. В электронном письме нужно, чтобы Вы прикрепили фото бракованных линз. Также укажите в письме номер заказа либо имя и фамилию, на кого оформлен заказ. Адрес для рекламации будет отправлен в ответе на Ваше электронное письмо.

Оксана Нестаренко

Указано, что с Чехии вышлют за 4-5 недель, в доставке Новой Почты указано 10-14 рабочих дней. Какой реальной срок ожидания этих линз?

Відповідь:

info@alensa.ua

Здравствуйте,

02.09.2020 - актуальный срок доставки - 5-8 рабочих дней с момента отправки.