Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Європейський Союз заборонив окуляри

Alensa April

1 квітня 2017

На сьогоднішньому засіданні Європейський Парламент прийняв закон, який передбачає заборону на використання, продаж та розповсюдження всіх окулярів та їх імітацій. Ця постанова була схвалена членом Європарламенту Душаном Андерсоном, який також брав участь у створенні остаточної версії цього закону.

"Я не бачу нічого суперечливого у забороні окулярів. Це вже дуже застарілий винахід для 21-го століття, і він більше не буде підтримуватися в будь-якому випадку," стверджує Андерсон. Широко поширене припущення, що виробники контактних лінз являються ініциаторами цієї заборони, оскільки вони намагаються отримати конкурентну перевагу перед виробниками окулярів. Свою дуже велику підтримку цієї заборони виражає провідний інтернет-магазин контактних лінз Alensa.

Експерти наводять багато причин для заборони окулярів, в першу чергу, небезпека використання окулярів під час участі у спортивних заходах. Згідно з результатами дослідження, проведеного Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), для спортсменів ризик отримати серйозну травму під час занять спортом принаймні в 100 разів більший, ніж при використанні контактних лінз.

Керівник відділу травматології, лікар Мартіна Уотсон, говорить: "Носіння окулярів фактично може призвести до серйозних травм через поганий периферійний зір, тому що окуляри не дають всі 180 градусів обзору, необхідних для забезпечення безпеки. Ми бачимо такі випадки регулярно серед спортсменів, але це небезпечно не тільки для людей. Нещодавно ми бачили травму собаки, окуляри власника собаки розбились і викликали гостру травму на одній з лап собаки."

Рецептурні окуляри також є ще однією проблемою, яка привела до їх недавньої заборони, і це їх екологічність і вплив на навколишнє середовище. Оскільки окуляри для очей зроблені з комбінації матеріалів, вони не можуть бути ефективно перероблені. Правильна переробка однієї пари окулярів вимагає надзвичайно дорогих і складних методів утилізації, а також стандартні контейнери для переробки не підходять для об'єктів, що містять комбінації пластика, скла і навіть металу.

"Таке поєднання матеріалів практично неможливо утилізувати екологічно безпечним способом," вважає Рудольф Коєн, директор департаменту зі збору побутових відходів.

Заборона ЄС не розповсюджується на інші захисні окуляри для промислових цілей, проте, вони були перейменовані на захисні покриття для очей, щоб уникнути плутанини із загальними окулярами для корекції зору.

Професійні спортсмени, в подальшому, будуть повинні адаптуватись до заборони та дотримуватися правил ЄС і сприяти здоровому використанню альтернативних продуктів бачення корекції серед своїх шанувальників. Своє невдоволення новим законом виразив один відомий сербський тенісист, Янко Тіпсаревич, який відомий тим, що під час своєї гри він використовує спеціально сконструйовані за рецептом окуляри. "Це буде непросто,” сказав Тіпсаревич під час сьогодняшньої конференції У Бєлграді. "Але я надіюсь, що зможу впортись із цією проблемою.“

Залишається запитання, чим окуляри, як медичні пристрої, будуть замінені. Моніка Краснак є експертом в області оптометрії і дизайну, працює на компанію Alensa. Краснак вважає, що “ця дилема буде ідеально вирішена за допомогою контактних лінз.“ Вона стверджує, що контактні лінзи є найбільш здоровим і найбільш екологічно чистим варіантом на ринку. Сучасні контактні лінзи, як стверджує Краснак, є екологічно біорозкладаними і 90% підлягає вторинній переробці, це вдосконалений товар в порівнянні з традиційними окулярами.

Доктор Прайк, одна з фахівців офтальмологічної допомоги, передбачає дотримання заборони ЄС шляхом переходу на контактні лінзи. Існує широкий вибір марок і моделей на ринку, і вам більше не потрібно виходити з дому, щоб придбати лінзи. Такі компанії, як Alensa пропонують онлайн шопінг контактних лінз, це допоможе європейцям заощадити час та гроші, при цьому дотримуючись нового законодавства.

Отже, якщо Ви хочете бути на крок попереду, Ви завжди можете замовити лінзи у інтернет-магазині, який є і в Україні Alensa тому що наступного разу такий законопроект може бути не просто 1-квітневим жартом!

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?