Контактні лінзи Dailies - Alcon, Торичні (астигматичні)

Торичні контактні лінзи призначені для корекції астигматизму. Астигматизм, як правило, зумовлений неправильною кривизною рогівки, яка потребує корекції, щоб забезпечити ідеальний зір. Цього можна досягти за допомогою асферичних контактних лінз. Окрім потужності, кривизни та діаметра, торичні контактні лінзи також мають вісь та циліндричну потужність як особливі параметри, необхідні для корекції астигматизму. Це означає, що Вам доведеться ретельно підібрати два додаткові параметри. Виникли проблеми з пошуку точних параметрів? Перш ніж купувати будь-які параметри, або ті, щовідрізняються від Вашого рецепту, проконсультуйтеся зі своїм оптиком або офтальмологом!

Заснований у 1945 році спершу як невеликий офтальмологічний магазин у Форт-Ворті, штат Техас, Alcon перетворився в один з провідних виробників контактних лінз у світі. Компанія Ciba Vision була заснована в 1980 році як філія фармацевтичного підрозділу Ciba-Gelgy на базі Атланти. У 2013 році компанія Alcon Pharmaceuticals об'єднала своє портфоліо з Ciba Vision для розширення асортименту в офтальмології, щоб задовольнити зростаючу різноманітність потреб клієнтів з догляду за очима. Сьогодні засоби для догляду за очима Alcon є одними з найсучасніших на ринку.

Dailies від Alcon – щоденні контактні лінзи для одноразового використання, які забезпечують чудовий комфорт та якість за доступною ціною. Виробник обіцяє чіткий, послідовний зір протягом дня, в результаті чого буде найкращий результат використання контактних лінз. Цей бренд є одним з найбільших хітів серед споживачів щоденних одноразових лінз. Одноразові лінзи Dailies – прекрасний вибір для занять спортом, подорожей та епізодичного носіння. Dailies забезпечують корекцію зору при короткозорості, далекозорості, пресбіопії та астигматизму.