Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Dailies TOTAL1 for Astigmatism (90 лінз)

3 680 грн. 3 496 грн.
94% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? четвер 9.2. Виберіть параметри

Інші упаковки:

НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
3 680 грн. 3 496 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Dailies TOTAL1 for Astigmatism

Dailies TOTAL1 for Astigmatism - одноденні силікон-гідрогелеві контактні лінзи з ідеально розробленою оптикою. Лінзи сідають в середньому за 37 секунд, а конструкція лінз забезпечує правильне розташування лінз протягом усього періоду носіння.

Ідеальна гострота зору для людей з астигматизмом

PRECISION BALANCE 8/4 – це перевірена конструкція торичних лінз Alcon. Завдяки використаній технології лінза ідеально підходить і гарантує власнику ідеальну гостроту зору. Для зручності нанесення лінзи мають позначку орієнтації у вигляді невеликої лінії в положенні 6 годин. Лінза також має точки стабілізації в положеннях 8 годин і 4 години, завдяки чому об’єктив утримується в правильному положенні.

Зручно носити навіть для чутливих очей

Технологія градієнта води робить матеріал лінз надзвичайно зручним. Лінзи мають змінний вміст води. Серцевина складається з силікон-гідрогелю з вмістом води 30%, що забезпечує високу проникність кисню. А поверхня лінзи, яка контактує з ніжними і чутливими тканинами ока, виконана з класичного гідрогелю з вмістом води, що наближається до 100%.

УФ-захист

Лінзи мають УФ-фільтр 1 класу, який вловлює 90% UVA та 99% UVB випромінювання. Для ідеального захисту очей лінзи потрібно поєднувати з сонцезахисними окулярами, оскільки лінзи захищають лише частину ока.

Спосіб носіння

Контактні лінзи Dailies TOTAL1 for Astigmatism є одними з одноразових лінз, які зазвичай вважаються найздоровішою формою носіння лінз. Користувач носить нові, ідеально чисті лінзи щодня, і просто викидає їх після зняття з ока.

Характеристики - Dailies TOTAL1 for Astigmatism (90 лінз)

Виробник: Alcon
Діаметр: 14.50
BC: 8.60
Кількість лінз в упаковці: 90 лінз
Як часто міняти?: 1 день
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 127 Dk/t
Вміст води: 33%
Назва продукту: Dailies TOTAL1 for Astigmatism
Матеріал лінз: Delefilcon A
Extra Cylinder : від -0.75 до -2.25
Діоптрії: від -8.00 до +4.00
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Медичний виріб: Так
УФ-фільтр: Так

Відгуки

94%
139 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?