ColourVUE Crazy Glow Electric Blue - недіоптричні (2 шт.)

608 грн.
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
VO-Skla-Barva
  Коли надішлемо зі складу у Чехії? вівторок 13.4. вівторок 13.4. Виберіть параметри

  Доставка

  NOVA POSTA
  5–10 робочих днів* Доставка безкоштовно
  Meest Express
  5–10 робочих днів* Доставка безкоштовно
  *Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
  608 грн.
  Безкоштовний подарунок вартістю до 319 грн. для замовлень понад 1 200 грн.
  ColourVUE Crazy Glow Electric Blue - недіоптричні (2 шт.)

  Ці лінзи повністю прозорі ; тому на перший пошляд може здаватись, що ніяких лінз немає. А потім підійдіть до УФ-світла та здивуйте всіх навколо Вас! На танцполі ці лінзи почнуть світитись , видаючи випромінюючий ефект!

  Косметичні кольорові лінзи без корекції

  Недіоптрічні кольорові лінзи не коригують зір. Вони використовуються виключно в косметичних цілях. Для тих, хто хоче придбати такі косметичні лінзи, бажано, щоб ваші очі вимірювались за рецептом ""плано"", тобто з нульовою корекцією зору. Професійне вимірювання заздалегідь також покаже Вам, які лінзи повинні вам зручно підходити, а які – ні.

  Про GLOW

  Ці барвисті та грайливі контактні лінзи виготовлені MaxVue Vision і є основним продуктом для всіх, хто шукає чогось цікавого на Хеллоуїн, косплей, вечірку тощо. Кольорові лінзи ColourVUE Glow Crazy є щорічні контактні лінзи, розроблені, щоб покрити ваш природний колір очей та створити унікальний сяючий ефект під впливом УФ-світла. Сяючі лінзи – виключно в косметичних цілях.

  Про ColourVUE Crazy

  Crazy lenses – спеціальні кольорові контактні лінзи, розроблені для повного покриття Вашого природного кольору очей унікальними, популярними та фантастичними візерунками. Ідеально підходять для костюмів, косплеїв та Хеллоуїну. Вони виробляються з різними графіками заміни, але при належному догляді зазвичай носяться досить довго. Crazy lenses, безумовно, найкращий вибір, щоб надати завершальні штрихи до дивовижного образу.

  ColourVUE Crazy GLOW – Electric Blue – недіоптричні

  Контактні лінзи Electric Blue Glow унікальні по всім параметрам. На перший погля може здатись, що ви взагалі без лінз. Ці лінзи повністю прозорі. Але найцікавіше починається тоді, коли ви знаходитесь під ультрафіолетовим освітленням. При такому освітленні лінзи почнуть світитись блакитним кольором. Здивуйте всіх завдяки цим унікальним контактним лінзам!

  Про кольорові контактні лінзи ColourVue Crazy GLOW

  Ці кольорові контактні лінзи від виробника MaxVue Vision чудовий вибір для тих, хто шукає щось незвичне на Хеллоуїн або іншу вечірку. ColourVUE Glow можна використовувати протягом 1 року після 1-го використання. Під ультрафіолетовим освітленням лінзи світяться яскравим кольором. Упаковка містить 2 лінзи. Лінзи Crazy GLOW декоративні, не мають діоптрій, не корегують зір.

  Догляд за лінзами ColourVUE Crazy GLOW

  Після першого використання ці лінзи можуть бути використані протягом 365 днів, після чого їх потрібно викинути. Проте, для того, щоб гарантувати зручне використання, важливо правильно та послідовно піклуватися про лінзи протягом всього тривалого періоду використання. Очищайте та зберігайте лінзи за допомогою високоякісного мультифункціо­нального розчину для контактних лінз. (Не використовуйте перексидні розчини!) Не залишайте лінзи в одному розчині довше, ніж на 5 днів. Кожні 5 днів повторюйте процедуру регулярного очищення та помістіть лінзи у свіжий розчин. Також не забудьте замінити контейнер для лінз, в якому ви їх тримаєте, кожні три місяці. Якщо не дотримуватись належного догляду за лінзами, немає гарантії, що вони залишаться функціональними.

  Характеристики
  Колір лінз: Блакитний, Прозорий, Спеціальні
  Виробник: Maxvue Vision
  BC: 8.60
  Діаметр: 14.00
  Кількість лінз в упаковці: 2 лінзи
  Діоптрії: 0
  Термін придатності: 12 місяця і більше
  Киснепроникність: 22 Dk/t
  Як часто міняти?: 365 днів
  Вміст води: 45%
  Назва продукту: ColourVUE Crazy Glow, ColourVUE Crazy Lens
  Матеріал лінз: Hydrogel Terpolymer
  Чи можна спати в лінзах?: Ні
  УФ-фільтр: Ні

  Всі варіанти цього продукту:

  Відгуки

  Цей продукт поки що немає багато відгуків

  Коментарі

  Є запитання стосовно продукту?