Clear 58 (6 шт.)

Безкоштовний подарунок вартістю до 319 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Двотижневі лінзи Clear 58

Контактні лінзи Clear 58 ClearLab з УФ-фільтром виготовлені з дуже якісного і часто використовуємого матеріалу Etafilcon A і призначені для денного носіння з періодичністю заміни 14 днів.

TRUform® EDGE DESIGN

Завдяки спеціальній технології дизайн країв контактної лінзи Clear 58 гарантує оптимальну рухливість, легкість в використанні та комфортне носіння протягом всього дня. Тонкий дизайн лінз позитивно позначається на здоров'ї ваших очей.

Параметри

Діапазон оптичної сили контактних лінз - від -10 до +6,00 діоптрій. Базова кривизна для мінусових значень становить 8,7, а діаметр - 14,00. Для плюсових діоптрій кривизна 8,7, а діаметр 14,50.

Результати клінічних тестів

Результати клінічних тестів підтвердили рівень якості лінз Clear 58, який відносно корекції зору, зручності використання, гігієнічності і комфорту носіння можна порівняти з іншими марками лінз з еталфілкона. Більше 60% користувачів лінз Clear 58 оцінило їх як більш якісні порівняно з іншими провідними марками лінз.
Характеристики
Виробник: ClearLab
Діаметр: 14.50, 14.00
BC: 8.70
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 21,83 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 58%
Назва продукту: Clear 58
Матеріал лінз: Etafilcon A
Діоптрії: від -10.00 до +6.00
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Так
Вигідна
альтернатива
Популярні

TopVue Monthly Plus (6 лiнзи)

В наявності на головному складі у Чехії
  • УФ-фільтр
  • Високий вміст води
  • Гарантія повернення грошей
Ціна: 489 грн.
Вигідна
альтернатива

Відгуки

Цей продукт поки що немає багато відгуків

Коментарі (6)

Є запитання стосовно продукту?

Гюльфія Мінгалєєва

Брала линзы 6шт в упаковке, мне подошли идеально, иногда даже не снимаю на ночь, без проблем, эластичные не слипаются при одевании, очень довольна.

Levch TRANSPORTATION

Скажите, есть ли возможность приобрести Эти месячные линзы с радиусом 8,3? в Какие сроки?

Відповідь:

info@alensa.ua

Здравствуйте, данные линзы предложены только в варианте с радиусом 8.70. При желании, на нашем сайте есть возможность заказать Acuvue Advance Plus или Acuvue 2, у которых радиус является 8.70 и они также двухнедельные.

Денис

Здравствуйте! А в чем разница линз clear 58 в синей упаковке и зеленой?

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день,

разница только в дизайне упаковки. Производитель изменил дизайн упаковки, поэтому на сайте указываем два вида упаковок - старую и новую, так как какие-то диоптрии могут быть еще в старых упаковках, а какие-то уже в новых.

Людмила Ємець

Здравствуйте!не пойму єти линзі находятся в категории місячні лінзи, а в описании указано двотижневі???

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день,

на упаковке данных контактных линз указано, что их можно использовать как двухнедельные или месячные в зависимости от рекомендаций Вашего врача-офтальмолога. Он определяет какая схема замены линз подойдет именно Вам, так как многое зависит от индивидуальной переносимости.

Инна

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, это цена за упаковку 6шт? И будет ли чувствовать глаз разницу в кривизне 8.70 и 8.60? Спасибо.

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день,

да, это цена за упаковку линз Clear 58, в упаковке 6 линз. Разница кривизны в пределах 0,20 считается не критической, глаз ее не ощущает. Но для абсолютной уверенности рекомендуем проконсультир­оваться с вашим врачем-офтальмологом по этому вопросу.

Наталья

Взяла эти контактные линзы (Clear 58) на замену Acuvue Oasys. боялась не справился с ними после 2-х недельных, т.к. многие пишут что они очень тонкие, рвутся... Ерунда. Если знаешь как с ними обращаться, то проблем не возникнет. Единственное НО у этих контактных линз (Clear 58) отвратительная упаковка самих линз, пока откроешь - замучаешься.