Clariti 1 day multifocal (30 лінз)

Безкоштовний подарунок вартістю до 319 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Clariti 1 day multifocal контактні лінзи

Clariti 1 day multifocal коригують пресбіопю та забезпечують чітке бачення на будь-якій відстані - поблизу, на саредній відстані та на далекій. Ці щоденні мультифокальні лінзи від виробника CooperVision були створені з високодихаючого силікон- гідрогелю. Вони залишаються комфортними протягом усього дня завдяки спеціальній технології утримання вологи. Ці лінзи ідеально підходять для тих, хто веде активний спосіб життя. Упаковка містить 30 лінз.

Coopervision значок високої киснепроникності Clariti 1 day виготовлені із силікон-гідрогелю. Цей високодосконалий матеріал утримує велику кількість вологи, одночасно забезпечуючи рогівку великою кількістю кисню. Це дозволить зберегти очі здоровими.

Coopervision WetLoc® Technology значок WetLoc® Technology додатково сприяє відчуттю комфорту протягом усього дня, постійно даючи та випускаючи вологу протягом дня. Це робиться шляхом природного залучення і прив’язки молекул води до поверхні кришталика.

Coopervision UV блоку значок Clariti 1 day лінзи мають вбудований UVA та UVB фільтр, який захищає частину очей від шкідливих сонячних променів. Однак, майте на увазі, що контактна лінза ніколи не може повністю захистити очі. Це може зробити лише хороша пара сонцезахисних окулярів.

Характеристики
Виробник: CooperVision
BC: 8.60
Діаметр: 14.10
Кількість лінз в упаковці: 30 лінз
Як часто міняти?: 1 день
Термін придатності: 12 місяця і більше
Вміст води: 56%
Киснепроникність: 86 Dk/t
Назва продукту: Clariti 1 day Multifocal
Діоптрії: від -6.00 до +5.00
Адидація: High (+2.50D - +3.00D), Low (MAX ADD +2.25D)
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Матеріал лінз: Somofilcon A
УФ-фільтр: Так

Відгуки

Цей продукт поки що немає багато відгуків

Коментарі (1)

Є запитання стосовно продукту?

Наталья

Заказывала первый раз. Уже пользуюсь около месяца. Есть с чем сравнивать. Качество линз превосходное. Даже забываю, что в них :) Рекомендую. Если есть те, кто сомневается - пробуйте. У меня ушло на это 8 месяцев, теперь я точно знаю какие для меня :)