Clariti 1 day multifocal (30 лінз)

1 144 грн.
76%
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

протягом тижня

cleaner
blank

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
1 144 грн.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн

Clariti 1 day multifocal

Clariti 1 day multifocal забезпечують чітке бачення на будь-якій відстані. Ці одноденні мультифокальні лінзи від виробника CooperVision виготовлені з силікон-гідрогелевого матеріалу з високою киснепроникністю. Вони забезпечують цілодобовий комфорт очам завдяки спеціальній технології, яка добре зберігає вологу. Лінзи ідеально підходять для людей з активим способом життя. Упаковка містить 30 лінз.

Силікон-гідрогелевий матеріал

Claritiy 1 day виготовлені з Somofilcon A, який являється різновидністю силікон-гідрогелевого матеріалу. Цей високоякісний матеріал зберігає велику кількість вологи, а також забезпечує роговицю великою кількістю кисню. Технологія „WetLoc“ сприяє цілоденномму відчуттю комфорту, постійно розповсюджуючи та випускаючи вологу лінзи протягом всього дня.

Лінзи Clariti 1 day мають вбудований УФ-фільтр. Однак, будь ласка, пам'ятайте, що контактна лінза ніколи не зможе повністю захистити ваші очі. Тільки сонцезахисні окуляри здатні зробити це належним чином.

Корекція пресбіопії

Пресбіопія – це дефект очей, який виникає з віком і є наслідком природного зношення ока. Перші симптоми пресбіопії з'являються приблизно у віці 40 років, і повідомляється, що приблизно в 60 років ситуація стабілізується і вже не є помітною. Це не дефект ока в справжньому сенсі слова, а швидше природний результат процесу старіння.

Пресбіопія коргується за допомогою багатофокальних контактних лінз, подібними цим, що виключає необхідність у читанні окулярів. Мультифокальні лінзи мають різні зони для ближнього бачення та бачення на відстані, і мозок, природно, навчає себе використовувати різні зони, щоб зосереджуватись на об'єктах на різних відстанях. Пресбіопію має діагностувати тільки окуліст, щоб призначити які точно параметри вам потрібно замовити.

Лінійка продукції The Clariti 1 day

Виробник CooperVision додав до торичні лінзи Clariti 1 day toric до своєї вже популярної лінійки товарів Clariti. Окрім даних мультифокальних лінз, Clariti 1 day виготовляються також зі звичайною сферичною корекцією, так само як і корекцією астигматизму.

Характеристики
Виробник: CooperVision
BC: 8.60
Діаметр: 14.10
Кількість лінз в упаковці: 30 лінз
Як часто міняти?: 1 день
Термін придатності: 24 місяця і більше
Вміст води: 56%
Киснепроникність: 86 Dk/t
Діоптрії: від -6.00 до +5.00
Адидація: High (+2.50D - +3.00D), Low (MAX ADD +2.25D)
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Матеріал лінз 2: Somofilcon A
УФ-фільтр: Так

Відгуки

Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?
NOVA POSTA
Top