Clariti 1 day multifocal (30 лінз)

1 144 грн.
76%
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

протягом тижня

cleaner
blank

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн
Гарантія повернення грошей

Clariti 1 day multifocal

Clariti 1 day multifocal забезпечують чітке бачення на будь-якій відстані. Ці одноденні мультифокальні лінзи від виробника CooperVision виготовлені з силікон-гідрогелевого матеріалу з високою киснепроникністю. Вони забезпечують цілодобовий комфорт очам завдяки спеціальній технології, яка добре зберігає вологу. Лінзи ідеально підходять для людей з активим способом життя. Упаковка містить 30 лінз.

Силікон-гідрогелевий матеріал

Claritiy 1 day виготовлені з Somofilcon A, який являється різновидністю силікон-гідрогелевого матеріалу. Цей високоякісний матеріал зберігає велику кількість вологи, а також забезпечує роговицю великою кількістю кисню. Технологія „WetLoc“ сприяє цілоденномму відчуттю комфорту, постійно розповсюджуючи та випускаючи вологу лінзи протягом всього дня.

Лінзи Clariti 1 day мають вбудований УФ-фільтр. Однак, будь ласка, пам'ятайте, що контактна лінза ніколи не зможе повністю захистити ваші очі. Тільки сонцезахисні окуляри здатні зробити це належним чином.

Корекція пресбіопії

Пресбіопія – це дефект очей, який виникає з віком і є наслідком природного зношення ока. Перші симптоми пресбіопії з'являються приблизно у віці 40 років, і повідомляється, що приблизно в 60 років ситуація стабілізується і вже не є помітною. Це не дефект ока в справжньому сенсі слова, а швидше природний результат процесу старіння.

Пресбіопія коргується за допомогою багатофокальних контактних лінз, подібними цим, що виключає необхідність у читанні окулярів. Мультифокальні лінзи мають різні зони для ближнього бачення та бачення на відстані, і мозок, природно, навчає себе використовувати різні зони, щоб зосереджуватись на об'єктах на різних відстанях. Пресбіопію має діагностувати тільки окуліст, щоб призначити які точно параметри вам потрібно замовити.

Лінійка продукції The Clariti 1 day

Виробник CooperVision додав до торичні лінзи Clariti 1 day toric до своєї вже популярної лінійки товарів Clariti. Окрім даних мультифокальних лінз, Clariti 1 day виготовляються також зі звичайною сферичною корекцією, так само як і корекцією астигматизму.

Характеристики
Виробник: CooperVision
BC: 8.60
Діаметр: 14.10
Кількість лінз в упаковці: 30 лінз
Як часто міняти?: 1 день
Термін придатності: 24 місяця і більше
Вміст води: 56%
Киснепроникність: 86 Dk/t
Діоптрії: від -6.00 до +5.00
Адидація: High (+2.50D - +3.00D), Low (MAX ADD +2.25D)
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Матеріал лінз 2: Somofilcon A
УФ-фільтр: Так

Відгуки

Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?
NOVA POSTA
Top