Який існує ризик при переношуванні контактних лінз?

Переношування контактних лінз і ризики для здоров'я

Багато користувачів дивляться на рекомендації носити контактні лінзи в перебігу певного встановленого часу як на добрий аргумент для продавців. Вони думають, що вимогою регулярної заміни продавець хоче забезпечити собі стабільний дохід і таким чином отримати постійних клієнтів. На жаль, це не так. Для регулярної заміни контактних лінз існує багато вагомих причин.

Відкладення на лінзах

Відкладення на контактних лінзах Практично від першого надягання лінзи на око починається її засмічення і забруднення. На контактній лінзі починає збиратися різного роду біологічний матеріал із сліз та відкладення з навколишнього середовища. Жоден розчин не має такі фізико-хімічні властивості, які здатні вичистити лінзу на 100%. Ці відкладення протягом носіння досягають стану, коли стають вже токсичними. Це призводить до значного зниження проникності кисню і підвищення ризику запалення рогівки або виразкового захворювання очей. Зниження проникності кисню може сприйматися користувачем як зниження комфорту при носінні лінз. Сприйняття комфорту є індивідуальне, але ризик для здоров'я при переношуванні контактних лінз для всіх однаковий.

Протирання контактних лінз

Процес очищення лінз як перед укладанням до контейнеру, так і вранці при ополіскуванні перед одяганням на очі, завжди має супроводжуватися протиранням лінз пальцем в долоні або (краще) на верхній стороні зап'ястя, де наша шкіра набагато ніжніша. Протирання (RUB) перед переміщенням в контейнер з розчином значно знижує кількість відкладень на лінзі, які залишаються після дезінфекції. У ряді багатоцільових розчинів є відмітка „NO RUB“. Ці розчини дійсно можна використовувати без протирання лінз, але ефективність розчину при очищенні та дезінфекції не бездоганна. Тому кожен очний фахівець рекомендує протирання контактних лінз.
Pages comments: Reply to # - Відмінити
NOVA POSTA uaposhta
Top