Синдром сухого ока

Близько 50% тих людей, які носять контактні лінзи, страждають від синдрому сухого ока. Але що саме призводить до синдрому сухого ока? На це запитання існує дві відповіді: недостатнє вироблення сльози або який-небудь дефект у слізній плівці. Якщо поверхня ваших очей недостатньо зволожена, ви можете почати відчувати різні симптоми.

Симптоми синдрому сухого ока

  • Свербіж очей
  • Больові відчуття в очах
  • Втома очей
  • Почервоніння очей
  • Чутливість до світла
  • Відчуття пекучості очей
Причини цих симптомів синдрому сухого ока можуть бути пов'язані з нашою повсякденною діяльністью або нашим середовищем. Якщо ви страждаєте від сезонних алергій, то ви, ймовірно, вже знайомі з деякими з цих симптомів, але є й також інші чинники. Опалення та кондиціонери можуть сприяти сухості очей. Комп'ютерний синдром очей є також однією з основних причин сухості очей. У нашому сучасному заклопотанному житті багато хто з нас проводить надмірну кількість часу, зосередивши увагу на екранах наших мобільних телефонів або комп'ютерів. Синє світло, яке випромінюється цими пристроями, викликає напругу очей і скорочене блимання, що призводить до сухості та втоми очей. Якщо що-небудь з цього звучить знайомо для вас, то настав час, щоб дізнатися більше про те, як запобігти сухості очей.

Запобігання сухості очей

Ви можете легко запобігти сухості очей. У нас є тільки одна пара очей на все життя, тому дуже важливо ставитися до них правильно і не нехтувати доглядом. Здорова дієта здатна допомогти у справі збереження і підтримання здоров'я очей. Якщо симптоми синдрому сухого ока заважають у повсякденному житті, зверніть увагу на зволожуючі краплі для очей, які будуть відновлювати вологу і допоможуть вам легко блимати знову. Для хто носить контактні лінзи, важливо обрати очні краплі та спреї, які підходять для використання з контактними лінзами. Ваш лікар-офтальмолог може рекомендувати відповідний продукт. Змащувальна речовина є одним з найбільш важливих факторів, які можуть вплинути на комфорт носіння контактних лінз, а також, в цілому, на здоров'я і комфорт ваших очей, навіть якщо ви не носите контактні лінзи. Вибір крапель для очей на сучасному ринку дуже широкий, краплі обіцяють швидке полегшення при сухості та втомі очей. Сьогодні революційною змащувальною речовиною вважається гіалуронат натрію. Гіалуронат натрію присутній в організмі людини, він знаходиться у сполучній (суглобовій) рідині, епітелії та нервових тканинах. Він також міститься в великих кількостях у скловидному тілі ока, яке яквляє собою желеподібну тканину, яка становить очне яблуко. Біологічна функція гіалуроната натрію:

  • поглинає воду (близько 1000 його обсягу)
  • виконує функцію мастила та своєрідного амортизатора
  • має знеболюючий ефект
  • сприяє загоєнню тканин

Продукти, що містять гіалуронат натрію:

Деякі виробники починають включати цю видатну змащувальну речовину у виробництво контактних лінз. Крім допомоги в утриманні лінзи вологою, гіалуронат натрію також робить передачу кисню (киснепроникність) більш ефективною. Він повільно вивільняється, щоб забезпечити комфорт і вологу протягом усього дня. Існують також розчини, очні краплі і очні спреї, що містять гіалуронат натрію, щоб полегшити симптоми синдрому сухого ока. Щоб запобігти сухості очей, обирайте контактні лінзи, які збагачені цим революційним матеріалом. Дізнайтесь більше про контактні лінзи TopVue – повний спектр лінз, що містять гіалуронат натрію. Майте на увазі, що також дуже важливо тримати ваші лінзи в чистоті та дотримуватися правил гігієни. Також такі мультифункціональні розчини, як Laim, AQ Pure або Gelone містять дану речовину. І кожен раз, коли ви відчуваєте, що ваші очі стають сухими, переконайтеся, що у вас є зволожуючі краплі для очей або спреї для надання термінового полегшення.


Blog: Comments

Відповідь на # - Відмінити