Контактні лінзи для зимового спорту

Контактні лінзи здатні бути істотним фактором покращення спортнивних результатів, так як вони покращують комфорт спортсмена, підвищуючи рівень його продуктивності і забезпечують безпеку. А також, вони особливо зручні для зимового спорту. Якщо ви завзятий лижник або просто лише іноді катаєтесь на лижах, ось що вам потрібно знати про контактні лінзи для занять зимовими видами спорту.

Переваги контактних лінз

Контактні лінзи мають ряд переваг для тих, хто займається спортом, і можуть допомогти поліпшити продуктивність і рівень комфорту. Використання контактних лінз забезпечує ідеальний периферичний зір, ваше поле зору не обмежуватиметься оправою окулярів. Вони можуть також поліпшити ваше сприйняття глибини, яка може мати вирішальне значення на схилах гір. Але найголовнійшою перевагою є те, що контактні лінзи дозволяють комфортно носити лижні окуляри або сонцезахисні окуляри та шолом. Захисні окуляри і # забезпечують захист від шкідливого впливу сонячних променів, які особливо небезпечні в умовах сніжної погоди та яскравого сонця.

Що потрібно узгодити з офтальмологом?

Незалежно від того, чи займаєтесь ви зимовими видами спорту рідко, чи регулярно, дуже важливо проконсультуватися з вашим лікарем офтальмологом, щоб підібрати найкращі лінзи, які підходять саме для вашого способу життя. Якщо ви прямуєте у гори для лижного відпочинку, варто звернути увагу на одноденні одноразові контактні лінзи, вони можуть виявитись найбільш зручним варіантом. Або ваш лікар також може порадити лінзи, котрі мають УФ-фільтр для додаткового захисту від сонячних променів.

Контактні лінзи та безпека спортсменів

Крім переваг у комфорті і зручності, контактні лінзи, безумовно, найбезпечніший варіант для занять спортом. У випадку невдалого падіння розбите скло окулярів або розбита оправа можуть привести до серйозних травм очей. Поліпшення гостроти зору, що забезпечується контактними лінзами означає, що ви будете в змозі краще розгледіти небезпеки на схилах та уникнути їх, що може іноді виявитися неможливим в окулярах. Також ви зможете спокійно використовувати лижні окуляри та шолом, що надасть змогу насолоджуватися гірськолижною відпусткою (або навіть грою в сніжки) комфортно і безпечно.

Blog: Comments

Відповідь на # - Відмінити