Контактні лінзи для Хелловіну: все, що потрібно знати

Якщо ви коли-небудь цікавилися кольоровими контактними лінзами, то немає більш підходящого часу, ніж Хелловін, щоб спробувати їх. На сьогоднішній день ви, напевно, вже обрали ідеальні костюми для вечора, а деякі з них будуть ідеально доповнені фінальним штрихом, що виглядає просто та ефектно, – драматичні очі. Незалежно від того, який ваш образ, чарівний чи лякаючий (і чи потрібна вам корекція зору), існує широкий вибір лінз, здатних зробити ваш костюм неперевершеним.

Однак, перед тим, як зробити свій вибір, варто пам'ятати про деякі важливі речі, які слід знати незалежно від того, хто ви -новачок у контактних лінзах чи досвідчений професіонал. Ця стаття потрібна для того, щоб розповісти вам про безпеку використання лінз і щоб ви мали чудовий Хелловін!

Що таке контактні лінзи для Хелловіну та як вони працюють?

Контактні лінзи для Хелловіну, які іноді також називають Crazy лінзи, – це нові лінзи на ринку, які мають особливий дизайн або якісь дуже сміливі, неприродні кольори. Ви можете знайти серед них лінзи у вигляді футбольного м'яча або серця, а також лінзи, що імітують очі тварин. Котяче око та око дракона – це два дуже популярних типи лінз цієї категорії. Чорні контактні лінзи для візуального збільшення очей або лінзи з червоним зрачком, як правило, купляють для костюмів зомбі або інших потойбічних істот.


Crazy lenses - Soccer Crazy lenses - Dragon Eyes Crazy lenses - White zombie Crazy lenses - Sharingan anime red

Деякі з перерахованих лінз продаються з діоптричною корекцією, так що ви зможете залишити свої окуляри вдома та сміливо піти на Хелловін без них. З Crazy лінзами (або, як їх ще називають, карнавальними лінзами), зовнішнє кільце ока непрозоре, а дизайн прикрашає райдужну оболонку або кольорову частину вашого ока. Центральна частина лінзи прозора, тому ваше бачення не буде затьмареним. Незважаючи на те, що частина лінзи, де знаходиться зрачок, прозора, важливо пам'ятати, що під час носіння такого типу контактних лінз ваш периферичний зір може бути трохи обмеженим. Завжди будьте обережними в умовах слабкого освітлення, наприклад, у темних приміщеннях, а також уникайте керування автомобілем у таких лінзах.


Чи потрібен рецепт?

Перед покупкою будь-якого типу контактних лінз завжди бажано відвідати консультацію фахівця з приводу догляду за очима. Це потрібно для того, щоб упевнитись, що лінзи, які ви обрали, добре вам підходять, і ви знаєте, як правильно та гігієнічно поводитися з ними. Після того, як ви зробили це, ви можете замовити контактні лінзи онлайн. Для особливих випадків, таких як Хелловін, здається спокусливим і зручним купувати лінзи у місцевого магазину костюмів або на інтернет-аукціонах чи веб-сайтах для перепродажу, але ви повинні купувати лінзи лише в авторизованих продавців, таких як „Alensa“, які купують лінзи безпосередньо у виробників.

Натхнення для вибору лінз на Хелловін

Тепер, коли ви знаєте трохи більше про карнавальні (crazy) лінзи, ви можете зосередитися на найцікавішій частині – виборі найкращих контактних лінз на Хелловін для вашого чудового костюма. Ви завжди можете запозичити один із образів, які використовуються у фільмах. У цьому році було випущено багато фільмів жахів, і ми прогнозуємо велику кількість епічних клоунів з жахаючими контактними лінзами, такими, як у фільмі ВОНО, він і стане костюмом сезону. А для менш жахаючих варіантів завжди можна використати останню екранізацію фільму «Красуня і Чудовисько», «Диво-жінка», або навіть „Гра престолів“. Або спробуйте повторити стильний вампірський образ з нашого блогу.


Чи знали ви, що…? Навіть голлівудські студії потребують допомоги при виборі найкращих контактних лінз! Доктор Мортон Грінзпун – каліфорнійський оптометрист, який консультує цю галузь у виборі лінз для фільмів. Саме він зробив персонаж Містика з фільму Люди ікс,перетворив Майкла Джексона у вовка в легендарному фільмі Триллер, і навіть заробив нагороду „Академія“ за роботу над фільмом Брема Стокера Дракула.

Останнє нагадування

Незважаючи на жахливі історії в новинах про ускладнення від використання контактних лінз, слід пам’ятати, що вони трапляються рідко, але, безумовно, можливі. Завжди уникайте дешевих кольорових контактних лінз від сумнівних постачальників, і якщо ви помітили якийсь дискомфорт, негайно зніміть лінзу та порадьтеся з вашим лікарем. Подразнення може призвести до проблем із зором, спричинених інфекціями, а оригінальний костюм не вартий загрози вашому дорогоцінному зору.


Поради стосовно контактних лінз для новачків: • Відвідайте консультацію у лікаря-офтальмолога перед замовленням.
• Переконайтеся, що у вас є всі необхідні матеріали, в тому числі контейнер для лінз та розчин для лінз.
• Дізнайтесь про встановлений період носіння ваших лінз і не перевищуйте його (одноразові, 30-денні лінзи, 90-денні лінзи тощо).
• Дізнайтеся, як правильно і гігієнічно (# та знімати ваші лінзи.
• Ніколи не лягайте спати у лінзах.
• Ніколи не давайте спробувати носити ваші лінзи комусь іншому.
• Одягніть лінзи перед тим, як зробити макіяж.

Поради щодо безпеки для професіоналів: • Купуйте у надійних магазинах.
• Якщо лінзи викликають дискомфорт, НЕ намагайтесь одягнути їх. Зніміть негайно.
• Правильна гігієна стосується не тільки карнавальних, а й звичайних лінз – дотримуйтесь правил!
• Використовуйте краплі для очей, щоб легко зняти лінзи (нічні клуби з поганою вентиляцією, а також споживання алкоголю можуть призвести до зневоднення, що призводить до складного знімання лінз у кінці ночі).
• Уникайте використання накладних вій у вашому костюмі. Клей і контактні лінзи – це погана комбінація.
• Не діліться ні з ким лінзами чи засобами для макіяжу. Бактерії легко поширюються, а ваші очі особливо вразливі.

Blog: Comments

Відповідь на # - Відмінити