Макіяж вампіра на Хеллоуін

У світі є два типа людей: ті, хто любить Хеллоуін, і ті, хто просто обожнює Хеллоуін. Ми, в “Alensa», відносимось до останньої категорії. Якщо ви теж, то чому б не доповнити ваш образ на Хеллоуіні яскравими кольоровими контактними лінзами або тематичними контактними лінзами? Ми приготували для вас статтю, котра принесе натхнення та трошки страху у цей Хеллоуін.

Контактні лінзи для Хеллоуіну

Наша подруга, Алекс, підготувала навчальний урок, де крок за кроком можна спостерігати за створенням захопливого образу вампіра. Вона тестувала наші контактні лінзи Crazy ColourVue та зробила їх основним акцентом у своєму професійному макіяжі. Цей образ дуже легко створити, так як для цього вистачить тих косметичних засобів, котрі ви вже, напевно, маєте у своїй косметичці. Ми підсумували основні кроки тут, але ви завжди можете подивитись повну версію Bonkers4Beauty, на YouTube каналі Алекс.

Як стати вампіром

Розпочніть з нанесення на обличчя праймеру та тональної основи, після цього нанесіть консилер. Алекс рекомендує обрати світліший тон тонального крему, щоб досягти блідості обличчя вампірів. Після цього зробіть легке контурування обличчя, використовуючи бронзер. Контурування має бути дуже незначним, щоб досягти лише легкого ефекту, а також не забудьте виділити брови. Це надасть образу драматичності.


Тепер можна перейти до макіяжу очей. Використовуйте чорні та червоні тіні для очей. Наносьте обива кольори шарами та розтушуйте на свій смак. “Немає правильних або неправильних дій, коли ви робите такий вид макіяжу, – пояснює Алекс,– так що ви можете впевнено розтушовувати та змішувати ці кольори!” Підведіть очі чорним та червоним олівцями, щоб створити ефект червоних розмазаних очей. Якщо у вас немає червоного олівця для очей, олівець для губ також підійде. Закінчіть макіяж очей чорними стрілками, котрі потрібно зробити рідкою підводкою.


Для того, щоб краще нанести макіяж на губи, Алекс рекомендує спочатку нанести на губи праймер та базу. Обведіть контур губ червоним олівцем та трошки зафарбуйте губи олівцем. Повторіть цей процес вже з червоним олівцем, і ви отримаєте омбре ефект крові на губах, яким би гордився навіть сам Дракула. Закінчіть макіяж губ за допомогою червоної помади для губ. Щоб дізнатись більше про кольорові контактні лінзи, читатайте нашу статтю про кольорові лінзи. А також читайте, яккористуватись контактними лінзами.


Весь процес нанесення макіяжу дивіться тут , а також переходьте на Instagram Bonkers4Beauty.Blog: Comments

Відповідь на # - Відмінити