Примарні традиції Хеллоуїну

Чи є причини не любити цей один день у році, коли вдягати жахаючі костюми та споживати величезну кількість солодощів вважається прийнятним явищем? Ми вважаємо, що їх немає. Зображення гарбузів та привидів всюди довколо нас, але звідки ж походять ці символи Хеллоуїну та що вони означають? Давайте розглянемо деякі найбільш розповсюджені символи та традиції цього свята.

Чорні кішки

Репутація чорної кішки залежить від того, звідки ви. Наприклад, у Британії та Японії чорні кішки символізують процвітання та успіх. Американці та німці вважають, навпаки, що перетин шляху з такими кішками приносить невдачу та негаразди. Незалежно від того, звідки ви, ці темні котячі створіння стали нерозривно пов'язані з Хеллоуїном, ймовірно, тому, що вони часто зображались поряд з відьмами. І давайте будемо відверті…костюм чорної кішки на Хеллоуїн є одним з найпростіших, і це один з найбільш достовірних способів, як вписатись у костюмовану вечірку.

 

Ліхтар Джека

Ліхтар Джека походить з 17-го століття з ірландських легенд про Скупого Джека. Джек був дуже недобросовісним співробітником та заключив занадто багато угод з Дияволом протягом свого життя. Після смерті він був відсторонений від Раю, а Диявол помстився йому таким чином, що не прийняв його до Пекла, а ще він присудив йому блукати по землі в темряві, освічуючи собі шлях тільки палаючим вугіллям у гарбузі. Вам не подобається гарбуз? Тоді спробуйте більш екзотичний варіант – візьміть ананас замість гарбуза, всім сподобається ваша тропічна інтерпретація.

Самайн

Походження Хеллоуїна невизначене, але деякі історики кажуть, що він походить від Самайну – стародавнього кельтського святкування з нагоди закінчення жнив та початку зими. Вірили, що під час Самайну душі мертвих повертаються на землю для того, щоб заподіяти шкоду, в той час як живі бенкетували, розпалювали багаття, і перевдягались у тварин – костюми привидів. Символи відьом та привидів, які ми зараз асоціюємо з Хеллоуїном, походять від цих древніх вірувань. Отже, дійсно, сучасний Хелоуїн не дуже відрізняється. Ми до цих пір ласуємо солодощами та насолоджуємось багаттями, тільки тепер ми вдягаємось у поп-зірок та супергероїв.

Blog: Comments

Відповідь на # - Відмінити