Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Blink intensive Plus Gel очні краплі 10 мл

340 грн. 323 грн.
96% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? вівторок 28.3. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
340 грн. 323 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Blink intensive Plus Gel очні краплі 10 мл

Ці очні краплі не можна використовувати під час носіння контактних лінз.

Це більш високої в'язкості очні краплі, що забезпечить більш тривале полегшення. Blink intensive Plus Gel очні краплі містять як заспокійливий ефект, так і підсилювач в’язкості, який боротиметься з роздратованими, втомленими та сухими очима.
Варто зазначити, що ці краплі містять велику кількість гіалуронату натрію - 0,38% , щоб краще змащувати очі. Зазвичай очні краплі містять лише близько 0,10% гіалуронату.
Формула цього продукту також містить ніжний консервант OcuPure®, який розсмоктується після нанесення крапель.

Як користуватися цими очними краплями

Blink intensive Plus Gel призначений як для денного, так і для нічного використання.
Нанесіть 1 або 2 краплі в уражене око, якщо потрібно та проморгайте декілька разів. Ці краплі можна використовувати так часто, як це потрібно, і немає обмежень щодо частоти їх застосовування.
Ці очні краплі НЕ слід наносити на контактні лінзи. Якщо Ви носите контактні лінзи, виробник рекомендує знімати, а потім знову вставляти контактні лінзи, коли тимчасове затуманення зору покращиться.
Blink intensive Plus Gel можна використовувати протягом 45 днів після відкриття . Будь ласка, також перед використанням ознайомтеся з інструкцією виробника.

Характеристики - Blink intensive Plus Gel очні краплі 10 мл

Виробник: Johnson and Johnson
Об'єм: 10 ml
Використання після відкриття: 6 тижнів
Можна використовувати з контактними лінзами: Ні
Консерванти: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

96%
189 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (2)

Є запитання стосовно продукту?
Сергій Кудлай

Доброго времени суток! Подскажите, пожалуйста, а вообще носителями линз можно эти капли использовать? Не на линзы капать?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! Да, можно использовать носителям линз, но не капать на линзы и не использовать непосредственно перед одеванием линз. Только когда линзы сняты.

Владлена Лагун

Через сколько времени после закапывания этими каплями можно пользоваться линзами? Как и после мази vita pos, через 6 часов минимум?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! Нужно смотреть по ощущениям, пока не усвоится на глазах и дымка не пройдёт. Производитель не указывает, сколько времени это может занять.