Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Розчин Biotrue 300 ml

380 грн. 361 грн.
100% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? вівторок 21.3. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
380 грн. 361 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Biotrue розчин для контактних лінз

Biotrue-це універсальний розчин для лінз, натхненний фактичною фізіологією людського ока . Він зволожує, використовуючи природне мастило, що міститься в оці, і має збалансований pH, щоб відповідати здоровим сльозам. Для забезпечення оптимального здоров'я очей Biotrue зберігає корисні білки та видаляє денатуровані білки. Цей розчин ідеально підходить для чутливих очей.
Цей розчин ефективно очищає, дезінфікує, промиває, зберігає та оновлює контактні лінзи. Підходить для всіх типів м’яких контактних лінз.

Зручна для подорожей упаковка

Biotrue Flight Pack 100 ml, завдяки маленькому розміру, можна брати з собою в рейс, щоб Ви могли насолоджуватися подорожами без турбот!

How should you use this product?

Ми рекомендуємо вам потерти лінзи великим і вказівним пальцями, або долонею і вказівним пальцем. Тоді догляд за контактними лінзами стає більш ефективним. Просто додайте трохи розчину і помасажуйте лінзи з обох сторін. По закінченні промийте лінзи свіжим розчином. Потім можна помістити лінзи в чистий футляр для лінз зі свіжим розчином і залишити їх для очищення на ніч (або принаймні на 4 години). Вранці знову вставте лінзи та вилийте використаний розчин із контейнера. Не забудьте почистити контейнер після використання! Також пам’ятайте, що не можна торкатись кінчика контейнера з розчином, щоб розчин залишався стерильним.

Biotrue також доступний у наступних розмірах:
100 мл
2x 300 мл
3x 300 мл
4x 300 мл

Кожна упаковка поставляється зі стерильним контейнером для лінз, який можна використовувати для зберігання ваших лінз.

Характеристики - Розчин Biotrue 300 ml

Виробник: Bausch and Lomb
Тип розчину: Мультифункціональний
Об'єм: 300 ml
Термін придатності: 12 місяця і більше
Використання після відкриття: 3 місяці
Консерванти: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

100%
98 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (1)

Є запитання стосовно продукту?
Олена Розгоні

Добрий день. Цікавить більш детальний склад цього розчину. Якщо можна то вишліть будьласка фото всього складу, можна і на англ.мові. Дякую

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Інструкцію розчину надіслали Вам на електронну пошту.

Вміст: Стерильний ізотонічний розчин, який містить гіалуронан, сульфобетаїн, полоксамін, борну кислоту, борат натрію, едетат динатрію та хлорид натрію та консервований за допомогою подвійної системи дезінфекції (поліамінопро­пілбігуанід) 0,00013% і полікватерній 0,0001%.