Biofinity XR Toric (3 лінзи)

1 367 грн.
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

протягом тижня

cleaner
blank
Додати
241 грн.

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн
Гарантія повернення грошей

Контактні лінзи Biofinity XR Toric

Biofinity XR Toric – це силікон-гідрогелеві контактні лінзи від виробника CooperVision, які призначені для корекції астигматизму. Завдяки широкому діапазону значень осі та циліндра, ці торичні лінзи здатні виправляти навіть високі ступені астигматизму. Лінзи призначені для використання протягом одного місяця, а за наявності рекомендації вашого лікаря лінзи можна носити безперервно, не знімаючи на ніч.

Киснепроникність та гідратація

Матеріал, який відомий як Comfilcon A, разом із запатентованою технологією Aquaform, забезпечує лінзам високу киснепроникність (здатність дихати) а також достатню гідратацію та змащення. Очам забезпечено максимальний комфорт протягом усього дня і вони матимуть здоровий і свіжий зовнішній вигляд. Інноваційний матеріал лінзи та дизайн також забезпечують оптимальну гнучкість, що гарантує ідеальне розташування та підвищений комфорт носіння.

Безперервне використання

Завдяки комбінації підвищеної вологості та чудової киснепроникності контактні лінзи Biofinity XR Toric схвалені для безперервного носіння протягом 30 днів та 29 ночей. Однак такий режим носіння повинен рекомендувати ваш фахівець по зору після обстеження.

Більше ніяких компромісів

Завдяки широкому діапазону параметрів користувачі з астигматизмом завжди можуть знайти свої параметри за їх унікальним рецептом. Більше немає необхідності шукати компроміси, обираючи параметри, найбільш схожі з вашими фактичними вимірами, дані контактні лінзи пропонують значення циліндру до –5,75, а значення осі від 5 ° до 180 °.
Характеристики
Виробник: CooperVision
Діаметр: 14.50
BC: 8.70
Кількість лінз в упаковці: 3 лінзи
Киснепроникність: 116 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Термін придатності: 48 місяця і більше
Вміст води: 48%
Матеріал лінз 2: Comfilcon A
Extra Cylinder : від -0.75 до -5.75
Діоптрії: від -10.00 до +10.00
УФ-фільтр: Ні
Чи можна спати в лінзах?: Так

Відгуки

Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі (3)

Є запитання стосовно продукту?

торичні лінзи

Євген

можна замовити з такими параметрами ? SPH 0.00 CYL -3.50 ax 20 b.c.8.5

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

даних лінз з вказаними вами параметрами нема.

количество линз

Катерина

Здравствуйте, можно ли заказать две линзы с разным рецептом( имеется ввиду на два глаза по линзе)?или нужно покупать пачку на один глаз(3шт) а на второй 3 шт?

Відповідь:

info@alensa.ua

Здравствуйте! В упаковке все три линзы одинаковые, тоесть подходят только на один глаз. Поэтому в данном рекомендуем заказать две упаковки.

Коментар:

Марія Якимець

Підкажіть будь-ласка який розчин підійде краще всього до даних лінз? Краще буде використовувати пероксидну систему чи підійде стандартний розчин (користуюсь Gelone та LAIM-CARE). Чи може є необхідність комбінувати пероксидну систему зі звичайним розчином? Дякую за відповідь!

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

достатньо будь-якого мультифункціо­нального розчину. Тобто у Вашому випадку має бути достатньо розчину Gelone або LAIM-CARE.

NOVA POSTA
Top