Biofinity Multifocal (3 шт.)

Безкоштовний подарунок вартістю до 349 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Характеристики - Biofinity Multifocal (3 шт.)

Виробник: CooperVision
BC: 8.60
Діаметр: 14.00
Кількість лінз в упаковці: 3 лінзи
Адидація: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 142 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 48%
Назва продукту: Biofinity Multifocal
Матеріал лінз: Comfilcon A
Діоптрії: від -10.00 до +6.00
УФ-фільтр: Ні
Чи можна спати в лінзах?: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

97%
963 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (18)

Є запитання стосовно продукту?
Євген

Добрий день. Якщо в мене діоптрії вдаль +1,25, в для читання +3,00, тобто адідація 1,75, то яку адідацію я повинен вибрати при замовленні на сайті - 1,50 чи 2,00 ?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

Просимо уточнити це питання в лікаря, оскільки адидація для контактних лінз підбирається окремо, аніж в окулярах. Кожен виробник має свої особливості адидації, особливо коли стосується домінуючого чи недомінуючого ока (особливо в лінз Biofinity). Тому лікар для цих лінз має підібрати Вам адидацію, щоб не помилитись з параметрами.

Неля

МКЛ ОD- -Biofiniti MF-6.0 N+1,5 OS-BiofinitiMБ-5,50 D+1,5 Добрый день Есть ли в наличии и цена?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Так, Ваші параметри в наявності. Зазначена на цій сторінці ціна є актуальною, 836 грн за упаковку, за дві упаковки 1672 грн.

Оксана Волова

Добрий вечір. По рецепту у мене діоптрія -3,25 і -3,50, аддідація 1. Хочу придбати мультифокальные лінзи Біофініті, але в рецепті відсутнє значення D і N. Як правильно підібрати?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! D - це для домінуючого ока, N - для недомінуючого. Якщо не маєте таких параметрів, варто проконсультуватись із лікарем, щоб визначити, яке око є домінуючим.

Анастасія

Добрий день! Чи можуть бути мультифокальні лінзи із циліндром? І якщо замовляти на сайті, то де відзначити циліндр?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

Так, такі лінзи існують - мультифокальні для астигматизму. Але, на жаль, в нашому асортименті таких немає :(

Галина

Добрый день. Сегодня врач выписала рецепт на мультифокальные линзы , но в рецепте не указана адидация. Назначено: Biofinity multifokal Dist Add +1.00, а индекса "N" или "D" нет. Линзы с каким индексом выбрать и на что влияют эти параметры?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! Не совсем понятно, возможно +1,00 - это аддидация, а может и диоптрии. Врач должен указать два значения. Это значение указывает разницу в диоптриях между значениями коррекции для зрения вдаль и вблизь. N - это параметры для недоминирующего глаза, D - для доминирующего. Значения сможет назначить только врач и указать, какие именно линзы и значения нужны. Необходимо обратиться к врачу и прояснить все моменты, так как параметры диоптриев, аддидации очень важны и без указания врача выбирать нельзя. Также следует уточнить, одинаковые ли параметры нужны на каждый глаз или нет, и если да - тогда значения N и D выбрать.

Елена

Як відстежити замовлений товар?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

З порядком відстеження замовлення можна ознайомитись в статті на нашому сайті -https://www.a­lensa.ua/dostav­ka-ta-oplata.html в розділі "Як відстежити замовлення".

Юлія

Добрий день, скажіть, будь ласка ,чим ці лінзи відрізняються від Енергус?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

Це зовсім інший тип лінз, а саме мультифокальні лінзи, для корекції пресбіопії. А Biofonity Energys - сферичні лінзи просто з діоптріями.

Ирина Сорокина

Попала в ситуацию тяжелого возврата денег, а все из-за того , что акция на сайте указана очень некорректно! Top Vue Air Multifocal не являются альтернативой Biofinity Multifocal, так как в них нет параметра D N (доминантный и недоминантный). Прошу заказчиков быть внимательными и не попадать в мою ситуацию. А..

Тетяна Біловус

У вас лише можна замовляти упаковками? Якщо у мене одне око адидація +2D інше +2N...то я повинна замовити 2 упаковки? Я правильно зрозуміла?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Так, лінзи продаються в такому вигляді, як представлено в каталозі, упаковки не розділяємо. Такі лінзи лише в упаковках. Якщо різні параметри зоруна кожне око - то дві упаковки.

Тетяна

Мені потрібна адиддація (мультифокальні лінзи) +1,5 У вас на сайті треба вибрати +1,5D чи +1,5 N . У чому різниця і які мені треба вибрати? Дякую.

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! В позначках D означає домінуюче око, N - недомінуюче. В залежності від того, чи домінуюче чи ні, слід обрати необхідний параметр.

Наталья

Доброе утро. Скажите, пожалуйста, можно заказать по одной штуке на каждый глаз. А то сразу две упаковки….Вдруг не подойдут. Спасибо.

Відповідь: info@alensa.ua

Здравствуйте!

К соджалению, по одной штуке такие линзы в нас не продаются, только так, как представлено в ассортименте.

Наталья

Добрый день. Скажите, пожалуйста, что обозначают буквы "N" и "D"?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! D - доминирующий глаз, N - недоминирующий. Показания для доминирующего и недоминирующего глаза определяют при пресбиопсии.

Наталия

Я сейчас в процессе подбора и мне нужна 1 линза для теста. Могу ли я купить упаковку из 3 шт, а потом, если нужны будут другие линзы, поменять две оставшиеся на другие (упаковку с доплатой)

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день!

К сожалению, ьтакой возмодности нету. Так как согласно законов ЕС о здравохранении под гарантию обмена попадают только неоткрытые, неначатые упаковки. Такие линзы также у нас по одной не продаются.

Анжелика Барановская

Прекрасні лінзи як на мене найкращі лише коефіцієнт аддидації не гнучкий

Анжелика Барановская

Лінзи чудові але зараз у мене змінились потреби і я не бачу потрібних параметрів ...Як вибрати? діоптрії +1.75 і аддидація !.75 як вибрати лінзи в даній ситуації?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

дані лінзи доступні тільки з такою адидацією, як Ви бачите на сайті у переліку.

Gecha

Решил попробовать эти линзы . Ну что вам скажу :). Мягкие , комфортные , хорошо сидят на глазу . Брал с разным индексом адидации D и N . К такому видению требуется привыкание , где-то неделя . В первые дни очень не комфортно . В целом доволен .

Анжеліка Барановська

Здравствуйте .Меня осмотрел окулист для подбора линз и написал на рецепте следующие параметры OD +075 add+2.25 OS +1..25 add +2,75 хочу купить у вас биофинити мультифокальные линзы как правильно их заказать и есть ли то ,что мне нужно?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

пришлите нам, пожалуйста, Ваш рецепт от окулиста на info@alensa.ua. Мы посмотрим Ваш рецепт, чтобы правильно подобрать Ваши параметры контактных линз. Спасибо

Илья

Здравствуйте, я ношу контактные линзы Biofinity Multifocal, сейчас я уезжаю и хотел купить эти линзы с запасом ,но не могу найти упаковки побольше, у вас есть где штук 6 или 12?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

да, конечно, Вы можете приобрести упаковку Biofinity Multifocal (6 шт.). Это самая большая упаковка для этих линз.