Biofinity (6 шт.)

849 грн.
attributesPrimary

понеділок 26.2.

cleaner
blank
  Вигідна альтернатива
TopVue Monthly Plus (6 лiнзи) Ціна 429 грн. Заощаджуйте 420 грн. ПЕРЕГЛЯНУТИ
Вигідна альтернатива
Сергей Овчаренко

Изначально покупал в Люксоптике. Пользуюсь уже более полугода. Линзы замечательные, в глазу их совсем не чувствуешь. Пишут, что их можно носить месяц не снимая. Никогда не пробовал и не советую - как ни крути, слишком много дряни на них осядет. С другой стороны, если вы заснули после пьянки у друзей и о линзах забыли - вообще не страшно ) Раствор использую обычный опти-фри от алкон.

Татьяна

Здравствуйте, к этим линзам нужен специальный раствор? Требуют ли они особового ухода?

info@alensa.ua

Здравствуйте,

ко всем месячным линзам нужен раствор, подойдет любой мультифунциональный раствор. Линзы требуют классического ухода за месячными контактными линзами.

Андрій

Добрий день! Чи є в цих лінзах захист від ультрофіолету,чи треба влітку носити сонцезахисні окуляри?

info@alensa.ua

Доброго дня,

дані контактні лінзи не мають УФ-фільтр. При використанні будь-яких контактних лінз, з УФ-фільтром або без, радимо не сподіватися тільки на нього, оскільки лінза закриває лише частину ока. Значна поверхня склери піддається УФ-випромінюванню, і тому необхідно забезпечити захист за допомогою сонцезахисних окулярів.

Анна

Здравствуйте, у вас приятные цены, и я бы хотела быть вашим постоянным клиентом, но я смотрю, что у вас ограниченный размер кривизны и диаметра, у меня 8.7 и 14.5, можно ли заказать линзы по этим размерам?

info@alensa.ua

Добрый день,

данные контактные линзы изготовляются только с такими параметрами, к сожалению. Их не бывает с теми параметрами, что Вы написали.

Віктор

Привіт! З якого матеріалу виготовлені контактні лінзи Biofinity? Дякую за відповідь

info@alensa.ua

Доброго дня,

контактні лінзи biofinity виготовлені з силікон-гідрогелевого матеріалу Comfilcon A.

Рита

мне подошли идеально, я искала контактные линзы при выделении слизи из глаза и синдроме сухого глаза по утрам и вечерам. линзы не сохнут, раздражение прошло. единственное высыхают, если в них уснуть, но по хорошему в линзах любых спать не надо. заказ помог сделать вежливый работник по телефону, чтобы не ковыряться долго по сайту. Спасибо!

Володимир

Доброго дня! Це гідрогелеві чи силікон-гідрогелеві контактні лінзи?

info@alensa.ua

Доброго дня,

Biofinity – це силікон-гідрогелеві контактні лінзи.

Тоня

Хочу придбати контактні лінзи biobinity, в них один тільки радіус кривизни 8.60? Дякую.

info@alensa.ua

Доброго дня,

так, контактні лінзи Biofinity мають тільки один радіус кривизни 8.60.

Алена Лисова

Контактные линзы биофинити посоветовала врач. Линзы потрясающие. Обычно после работы из метро выхожу, глаза с линзами слипаются. А эти, даже домой пришла, и не возникло желание поскорее от линз избавится, как это происходит с другими линзами. Правда дома капнула увлажняющие капли (первый раз за день). Хочу спросить какие капли лучше использовать с этими линзами?

info@alensa.ua

Добрый день,

вам подойдут любые увлажняющие капли, например, можете обратить внимание на увлажняющие капли Gelone. Приятных покупок!
Юля Осипчук

Слышала хорошие отзывы офтальмологов на линзы биофинити, поэтому выбрала именно их. Надеюсь подойдут мне, магазину +1, все на уровне.

Андрій

Замовляю лінзи біофініті вже вдруге, до Львова доставка була 4 дні, але був радий, що отримав ще й подарунок до замовлення - контейнер для лінз)).

Володимир Керетів

Надів-забув! На ці лінзи багато негативних відгуків на різних сайта - по одній лише причині - перед вживанням їх слід добре промити від консерваційного розчину (а краще залити розчином на певни час) інакше очі будуть пекти як скажені )))

Жанна

Немаю ніяких проблем з ними, хоча і спробувала багато видів лінз.

Иван

Заказал первый раз (до этого пользовался Pure Vision 2HD) и очень доволен. Линзы тонкие, мягкие и отлично надеваются.

Поставте оцінку продукту:

Rating:0.5

Купив ці лінзи і дуже пошкодував, очі ледь на лоба не вилізли. Категорично не рекомендую.

Вигідні упаковки:
841 AP-1 Biofinity (6 шт.) + розчин Gelone 360 ml Ціна: 1 007 грн Заощаджуйте: 52 грн Переглянути
842 AP-2 Biofinity (6 шт.) + розчин Laim-Care 400 ml Ціна: 1 014 грн Заощаджуйте: 65 грн Переглянути

Контактні лінзи Biofinity

Перейти на Optima FW (4 шт.)

Лінзи для найвимогливіших користувачів

Biofinity – нові силікон-гідрогелеві лінзи з винятковою комбінацією високого вмісту вологи і екстремально високого коефіцієнта пропускання кисню. Завдяки унікальним властивостям матеріалу Comfilkon A, в даний час це одні з кращих контактних лінз не тільки на чеському ринку.

Вологовміст проти коефіцієнта пропускання кисню

Контактні лінзи Biofinity відрізняються ідеальним балансом між вологовмістом і коефіцієнтом пропускання кисню, який у нової пари досягає значення 160 Dk/t (x10 –9). У звичайних силікон-гідрогелевих матеріалів значення коефіцієнта пропускання кисню обумовлено високим вмістом силіконових часток і меншим вмістом води. Однак силікон, по суті – речовина гідрофобна (водовідштовх­увальна). Таким чином, з підвищенням вмісту в матеріалі силіконових часток, неминуче відбувається зниження гідратації лінзи.

Яким чином гідрогель і силікон-гідрогель забезпечують надходження кисню до ока? У класичних гідрогелевих матеріалів переносником кисню і метаболітів крізь матеріал лінзи є вода, що міститься в ній. Чим вище вміст води, тим вище пропускання кисню, яке виражається значенням Dk. У разі силікон-гідрогелевих матеріалів перенесення кисню і газоподібних метаболітів відбувається за іншим механізмом – шляхом вільного проходження через мініатюрні канали в лінзі.

Рішення – технологія AQUAFORM

Революційна технологія AQUAFORM ™, яка використовує новий силіконовий мономер, принесла набагато більш ефективне проникнення кисню через матеріал. Гідрофільний і силіконовий компоненти вдалося скомбінувати таким чином, що утворився матеріал, який природньо змочується. Молекули води рівномірно розподілені по всьому об'єму контактної лінзи і утримуються за допомогою водневих зв'язків. Таким чином, новий силікон-гідрогелевий матеріал Comfilcon A не вимагає ніякої додаткової поверхневої обробки та використання лубрикантів.

Режим носіння лінз Biofinity

Контактні лінзи Biofinity призначені для денного і тривалого носіння. Можна навіть носити їх безперервно протягом 30 днів, не знімаючи. Однак такий режим носіння повинен рекомендувати фахівець по зору після обстеження.

Що таке змочуваність?

Змочуваність – це одна з вирішальних властивостей, що визначають комфортність носіння лінз. Змочувана поверхня забезпечує рівномірний розподіл слізної плівки по поверхні ока, і лінза якісно зволожена природним чином.

Стійкість Biofinity до утворення відкладень

Матеріал цих контактних лінз неіоногенний, тобто не містить електрично заряджених частинок. Тому він дуже стійкий щодо утворення білкових і ліпідних відкладень, які містяться в секреції ока і в навколишньому середовищі.

Іншими позитивними властивостями контактних лінз є:

  • – асферична передня поверхня, що поліпшує оптичні властивості лінзи, особливо гостроту зору в умовах слабкого освітлення, і дозволяє коригувати невеликий астигматизм і пресбіопію;


  • – закруглені краї, що збільшують комфортність носіння і запобігають виникненню дефектів кольору в місці зіткнення з оком;


  • – мультикривизнова задня поверхня, яка краще розподіляє тиск на поверхню ока, підвищуючи комфортність носіння;


  • – SiH 48 – заводське позначення блістеру Biofinity.
Особливості
Діоптрії: від -12.00 дo +8.00
Термін придатності: 24 місяця і більше
Як часто міняти?: 30 днів
Матеріал: Comfilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Так
Вміст води: 48%
Проникність кисню: 160 Dk/t
Діаметр: 14.0
УФ-фільтр: Ні
В упаковці: 6 шт.
Виробник: CooperVision
Кривизна: 8.6
NOVA POSTA uaposhta
Biofinity (6 шт.)

Biofinity (6 шт.)

Biofinity (6 шт.)

849 грн. Є в наявності на складі у Чехії > 1000 шт.