Biofinity (6 шт.)

849 грн.
attributesPrimary

вівторок 12.12.

cleaner
blank
  Вигідна альтернатива
TopVue Monthly Plus (6 лiнзи) Ціна 429 грн. Заощаджуйте 420 грн. ПЕРЕГЛЯНУТИ
Вигідна альтернатива
Татьяна

Здравствуйте, к этим линзам нужен специальный раствор? Требуют ли они особового ухода?

info@alensa.ua

Здравствуйте,

ко всем месячным линзам нужен раствор, подойдет любой мультифунциональный раствор. Линзы требуют классического ухода за месячными контактными линзами.

Андрій

Добрий день! Чи є в цих лінзах захист від ультрофіолету,чи треба влітку носити сонцезахисні окуляри?

info@alensa.ua

Доброго дня,

дані контактні лінзи не мають УФ-фільтр. При використанні будь-яких контактних лінз, з УФ-фільтром або без, радимо не сподіватися тільки на нього, оскільки лінза закриває лише частину ока. Значна поверхня склери піддається УФ-випромінюванню, і тому необхідно забезпечити захист за допомогою сонцезахисних окулярів.

Анна

Здравствуйте, у вас приятные цены, и я бы хотела быть вашим постоянным клиентом, но я смотрю, что у вас ограниченный размер кривизны и диаметра, у меня 8.7 и 14.5, можно ли заказать линзы по этим размерам?

info@alensa.ua

Добрый день,

данные контактные линзы изготовляются только с такими параметрами, к сожалению. Их не бывает с теми параметрами, что Вы написали.

Поставте оцінку продукту:

Rating:0.5

Купив ці лінзи і дуже пошкодував, очі ледь на лоба не вилізли. Категорично не рекомендую.

Вигідні упаковки:
841 AP-1 Biofinity (6 шт.) + розчин Gelone 360 ml Ціна: 1 007 грн Заощаджуйте: 52 грн Переглянути
842 AP-2 Biofinity (6 шт.) + розчин Laim-Care 400 ml Ціна: 1 014 грн Заощаджуйте: 65 грн Переглянути

Контактні лінзи Biofinity

Перейти на Optima FW (4 шт.)

Лінзи для найвимогливіших користувачів

Biofinity – нові силікон-гідрогелеві лінзи з винятковою комбінацією високого вмісту вологи і екстремально високого коефіцієнта пропускання кисню. Завдяки унікальним властивостям матеріалу Comfilkon A, в даний час це одні з кращих контактних лінз не тільки на чеському ринку.

Вологовміст проти коефіцієнта пропускання кисню

Контактні лінзи Biofinity відрізняються ідеальним балансом між вологовмістом і коефіцієнтом пропускання кисню, який у нової пари досягає значення 160 Dk/t (x10 –9). У звичайних силікон-гідрогелевих матеріалів значення коефіцієнта пропускання кисню обумовлено високим вмістом силіконових часток і меншим вмістом води. Однак силікон, по суті – речовина гідрофобна (водовідштовх­увальна). Таким чином, з підвищенням вмісту в матеріалі силіконових часток, неминуче відбувається зниження гідратації лінзи.

Яким чином гідрогель і силікон-гідрогель забезпечують надходження кисню до ока? У класичних гідрогелевих матеріалів переносником кисню і метаболітів крізь матеріал лінзи є вода, що міститься в ній. Чим вище вміст води, тим вище пропускання кисню, яке виражається значенням Dk. У разі силікон-гідрогелевих матеріалів перенесення кисню і газоподібних метаболітів відбувається за іншим механізмом – шляхом вільного проходження через мініатюрні канали в лінзі.

Рішення – технологія AQUAFORM

Революційна технологія AQUAFORM ™, яка використовує новий силіконовий мономер, принесла набагато більш ефективне проникнення кисню через матеріал. Гідрофільний і силіконовий компоненти вдалося скомбінувати таким чином, що утворився матеріал, який природньо змочується. Молекули води рівномірно розподілені по всьому об'єму контактної лінзи і утримуються за допомогою водневих зв'язків. Таким чином, новий силікон-гідрогелевий матеріал Comfilcon A не вимагає ніякої додаткової поверхневої обробки та використання лубрикантів.

Режим носіння лінз Biofinity

Контактні лінзи Biofinity призначені для денного і тривалого носіння. Можна навіть носити їх безперервно протягом 30 днів, не знімаючи. Однак такий режим носіння повинен рекомендувати фахівець по зору після обстеження.

Що таке змочуваність?

Змочуваність – це одна з вирішальних властивостей, що визначають комфортність носіння лінз. Змочувана поверхня забезпечує рівномірний розподіл слізної плівки по поверхні ока, і лінза якісно зволожена природним чином.

Стійкість Biofinity до утворення відкладень

Матеріал цих контактних лінз неіоногенний, тобто не містить електрично заряджених частинок. Тому він дуже стійкий щодо утворення білкових і ліпідних відкладень, які містяться в секреції ока і в навколишньому середовищі.

Іншими позитивними властивостями контактних лінз є:

  • – асферична передня поверхня, що поліпшує оптичні властивості лінзи, особливо гостроту зору в умовах слабкого освітлення, і дозволяє коригувати невеликий астигматизм і пресбіопію;


  • – закруглені краї, що збільшують комфортність носіння і запобігають виникненню дефектів кольору в місці зіткнення з оком;


  • – мультикривизнова задня поверхня, яка краще розподіляє тиск на поверхню ока, підвищуючи комфортність носіння;


  • – SiH 48 – заводське позначення блістеру Biofinity.
Особливості
Діоптрії: від -12.00 дo +8.00
Термін придатності: 24 місяця і більше
Як часто міняти?: 30 днів
Матеріал: Comfilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Так
Вміст води: 48%
Проникність кисню: 160 Dk/t
Діаметр: 14.0
УФ-фільтр: Ні
В упаковці: 6 шт.
Виробник: CooperVision
Кривизна: 8.6
NOVA POSTA uaposhta
Biofinity (6 шт.)

Biofinity (6 шт.)

Biofinity (6 шт.)

849 грн. Є в наявності на складі у Чехії > 1000 шт.