Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Avaira (6 шт.)

910 грн. 865 грн.
97% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Виробництво цього продукту припинено.
Коли надішлемо зі складу у Чехії? Виберіть параметри Виберіть параметри
Додати до замовлення 352 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
352 грн.
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
910 грн. 865 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Контактні лінзи Avaira

Перейти на Avaira (3 шт.)

Avaira - просунута марка контактних лінз, виготовлених з силікон-гідрогелевого матеріалу Enfilcon A. Це дуже м'який і гнучкий матеріал, здатний зв'язувати стабільний обсяг води. Завдяки поєднанню цих властивостей Avaira являють собою дуже комфортні контактні лінзи, що забезпечують корекцію як ближнього, так і далекого бачення.

Технологія AQUAFORM

Наступною перевагою є технологія AQUAFORM, завдяки якій досягається вельми значний вміст води (46 %) і високий коефіцієнт пропускання кисню (125 Dk /t). Саме це співвідношення складало у всіх інших типів лінз найбільшу проблему. Як домогтися високого коефіцієнта пропускання кисню і одночасно утримати в матеріалі лінз якомога більше води, щоб вони були м'які. Результати клінічних досліджень, проведених компанією Cooper Vision, показали, що в цьому відношенні технологія Aquaform більш ефективна в порівнянні з іншими.

Збалансована оптика й інші переваги

Завдяки дуже якісній оптичній системі з асферичним дизайном контактні лінзи Avaira добре підходять для корекції слабо вираженого астигматизму і пресбіопії, яка починається. Їх оптична система забезпечує якісний зір в поганих світових умовах. Завдяки мультикривизній задній поверхні, лінзи Avaira чудово пристосовуються до поверхні рогівки більшості користувачів. Лінзи Avaira містять УФ-фільтр і забезпечені маніпуляційним забарвленням.

Прим. За рішенням виробника, контактні лінзи Avaira відносяться до двотижневих контактних лінз.

Характеристики - Avaira (6 шт.)

Виробник: CooperVision
BC: 8.50, 8.40
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 125 Dk/t
Як часто міняти?: 14 днів
Вміст води: 46%
Назва продукту: Avaira
Матеріал лінз: Enfilcon A
Діоптрії: від -12.00 до +8.00
Чи можна спати в лінзах?: Ні
УФ-фільтр: Так

Відгуки

97%
208 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (6)

Є запитання стосовно продукту?
Катерина

Порадьте, будь ласка, місячні контактні лінзи з високим вмістом води? Тут вміст води 46%, але чи бувають з ще більшим? Дякую

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

зверніть, будь ласка, увагу на контактні лінзи Clear 58. Це місячні контактні лінзи з вмістом води 58%.

Ярослав

Мені також ці лінзи пдходть по комфорту найкраще.Можливо,чіткість трішки менша ніж в інших,але комфорт перемагає.

Vladimir

Постоянно имел проблемы с линзами, то дискомфорт какой-то, то раствор подобрать не мог. Сначало пользовался одновдневными, но со временем надоело с ними возиться и в итоге решил попробовать Avaira. Лично мне они понравились! Благодаря оптимальному влагосодержанию сухости в глазах нету ни в жару,ни во время отопительного сезона. Это контактные линзы, в которых можно долго работать за компьютером.

Павел Юзвик

Пробовал много разных линз - некоторые были слишком тонкие и очень легко рвались, некоторые вызывали к вечеру неприятные ощущения и сухость глаз. В общем, путем проб и ошибок выбрал для себя идеалный вариант это линзы CooperVision Avaira. Эти линзы меня полностью устраивают.. Линзы рассчитаны на ношение в течении 1 месяца, но я аккуратно ухаживаю за линзами, поэтому ношу дольше. не вызывают сухость глаз даже к вечеру.

Анна

Пользовалась Air optix лет 5, но к сожалению, со временем возможно на них появилась аллергия, глаза болели, краснели, головные боли после 3 х часов ношения. Поэтому теперь хочу купить контактные линзы Avaira попробовать, показалось, из интернет магазинов здесь самая низкая цена, скажите, как долго будет доставка в Одессу?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

уважаемая Анна, доставка Новой почтой 4-6 рабочих дней, доставка Укрпочтой 5-7 рабочих дней. Вы можете также ознакомиться со всей информацией по поводу сроков доставки здесь.
luda

Мені лінзи Avaira найкраще підійшли. Немає сухості, очі не пекуть, краплями не користуюсь до них.