Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Artelac TripleAction 10 ml

400 грн. 380 грн.
90% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? понеділок 30.1. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
400 грн. 380 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Краплі для очей Artelac TripleAction 10 ml

Ці очні краплі не можна використовувати під час носіння контактних лінз.

Пацієнти, які страждають від синдрому сухого ока, оцінять ці зволожуючі очні краплі від виробника Bausch and Lomb. Краплі діють швидко, забезпечуючи тривале полегшення від свербіння, печіння, втоми та інших дискомфортів.

Гіалуронат натрію

Гіалуронат натрію - це природна зволожуюча речовина, яка міститься в оці людини і в інших тканинах. Оскільки краплі Artelac TripleAction містять 0,24% гіалуронату натрію, їх склад помітно схожий на природне середовище очей, і тому вони добре переносяться більшістю користувачів.

Підходять для чутливих очей

Природні інгредієнти в краплях Artelac TripleAction дуже ніжні, тому вони підходять навіть для чутливих очей. У складі крапель немає консервантів, а інноваційний дизайн пляшки крапельниці полегшує застосування.

Склад:

  • Ліпідний сегмент - тригліцериди середньої ланцюга
  • Гіалуронат натрію 2,4 мг/мл
  • Карбомер
  • Гліцерин

Дозування: Краплі можна використовувати за необхідності. При перших ознаках дискомфорту або роздратування нанесіть одну краплю на уражене око.

Примітка: Оскільки краплі не містять консервантів, їх необхідно використати або викинути пляшку протягом 6 місяців після першого відкриття.

Що викликає роздратування очей?

Роздратування може бути викликане генетичною схильністю, алергією або синдромом сухого ока. Однак існує багато інших зовнішніх впливів, які також можуть роздратувати очі. Вплив синього світла з мобільних телефонів, комп'ютерів і телевізійних екранів є поширеною причиною сухості, оскільки, дивлячісь у ці екрани, людина рідше кліпає очима. Очі можуть також висихати в приміщеннях з інтенсивним опаленням та кондиціонером, або внаслідок впливу пилу, вітру або диму.

Характеристики - Artelac TripleAction 10 ml

Виробник: Bausch and Lomb
Об'єм: 10 ml
Використання після відкриття: 6 місяців
Консерванти: Ні
Можна використовувати з контактними лінзами: Ні
Містить гіалуронат натрію: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

90%
56 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (1)

Є запитання стосовно продукту?
Валентина Капелюх

Добрий день. мені виписали краплі Артелак Всплеск, підскажіть чи можна ці замість них.

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

На жаль, магазин не може порадити чи підійде тей чи іншмй розчин чи краплі, оскільки терпимість до речовин, наявність алергії на компоненти і т.д. в кожного індивідуально. На це запитання Вам зможе відповісти лише лікар.