Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Аплікатор для лінз - блакитний

60 грн. 57 грн.
95% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? понеділок 3.4. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
60 грн. 57 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Знімач-присоска – зручне пристосування для зняття і одягання контактних лінз.

Як правильно користуватися аплікатором

Перш ніж використовувати аплікатор, покладіть контактну лінзу в долоню, круглою стороною вгору. Прикладіть аплікатор до лінзу і натисніть на нього. Натискання на аплікатор створює невеликий вакуум, який утримуватиме контактну лінзу. Потім прикладіть лінзу на око і натисніть знову, щоб відпустити.

Характеристики - Аплікатор для лінз - блакитний

Колір аксесуару: Блакитний

Всі варіанти цього продукту:

Відгуки

95%
532 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (8)

Є запитання стосовно продукту?
Марина Місяць

На страничке показаны два вида, один с круглым концом, а другой с выемкой. Для чего выемка и что ей можно делать? И как заказать тот, который понравится, т.к. просто указан цвет на выбор, а не модель?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! Сейчас актуальный вариант апликатора, как на первом изображении. Таких, как на втором изображении сейчас нету на складе, это более старая версия. От производителя - это одна и та же модель, в применении не отличаются друг от друга.

Марина Місяць

Мне нравится и сама идея и применение. Очень легко одевать линзы, они не упадут, если моргнешь, а остаются на присоске! И, правда, очень подходят для владелиц длинных ногтей. Только о товаре мало в характеристике сказано, еще бы добавить "инструкцию" подробнее как пользоваться, а то методом тыка приходится.))) Спасибо!

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! В целом информацию о товаре публикуем ту, которую имеем от производителя. Но в ближайшее время укажем описание этого товара. Спасибо большое за комментарий.

Андрій Якимчук

Не придтний до використання. Дуже жорсктий, в результаті при стисненні, не тримає лінзу.

Світлана

Чи підходить даний аплікатор для одноденних лінз?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

Так, цей аплікатор підходить для одноденних лінз.

Vadim Sanin

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, я замовив у Вас контактні лінзи TopVue Air Multifocal, одягти лінзу просто з цим я справляюсь, а вот зняти її для мене дуже не легко очі аж красні поки я зніму, раніше я користувався лінзами Air Optix Aqua Multifocal , я так розумію вони між собою різні та товщина різна що Air Optix Aqua Multifocal я знімав легко, цей аплікатор допоможе мені знімати і одягати лінзи, щоб я не натерав очі при знятті лінзи. Дякую за відповідь. З повагою Вадим.

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

так, аплікатор має допомогти в маніпуляціях з лінзами. Якщо Ви вже маєте великий досвід з лінзами, можете замовити його та спробувати. Але якщо Ви новичок у використанні лінз, тоді рекомендуємо краще звернутись до Вашого лікаря, щоб він показав Вам детально процедуру маніпуляцій з лінзами та перевірив чи все Ви робите правильно.

Алена Федорова

Просто деньги на ветер! Брала для удобного снятия линз - абсолютно не справляется со своими функциями.

Тетяна Яремин

Чудова штука, замовлю собі,а то вже подумувала не робити манікюр.А просто обрізати нігті

Назар Вовк

доброго дня! а існує десь інструкція як цим правильно користуватись?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

користуватись аплікатором дуже просто. Потрібно помістити лінзу на аплікатор-присоску і потім надягнути на око. Даний товар добре підходить, наприклад, для носіїв контактних лінз, які мають довгі нігті, так як маніпуляції з лінзами може бути важко виконувати у такому випадку. У таких випадках аплікатор виключає безпосередній контакт нігтів з оком.