Аплікатор для лінз - блакитний

60 грн.
95% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? Понеділок 15.7. Виберіть параметри
Самовивіз - магазини та поштомати (4–6 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 349 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Характеристики - Аплікатор для лінз - блакитний

Колір аксесуару: Блакитний

Всі варіанти цього продукту

Відгуки

95%
672 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (8)

Є запитання стосовно продукту?
Марина Місяць

На страничке показаны два вида, один с круглым концом, а другой с выемкой. Для чего выемка и что ей можно делать? И как заказать тот, который понравится, т.к. просто указан цвет на выбор, а не модель?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! Сейчас актуальный вариант апликатора, как на первом изображении. Таких, как на втором изображении сейчас нету на складе, это более старая версия. От производителя - это одна и та же модель, в применении не отличаются друг от друга.

Марина Місяць

Мне нравится и сама идея и применение. Очень легко одевать линзы, они не упадут, если моргнешь, а остаются на присоске! И, правда, очень подходят для владелиц длинных ногтей. Только о товаре мало в характеристике сказано, еще бы добавить "инструкцию" подробнее как пользоваться, а то методом тыка приходится.))) Спасибо!

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! В целом информацию о товаре публикуем ту, которую имеем от производителя. Но в ближайшее время укажем описание этого товара. Спасибо большое за комментарий.

Андрій Якимчук

Не придтний до використання. Дуже жорсктий, в результаті при стисненні, не тримає лінзу.

Світлана

Чи підходить даний аплікатор для одноденних лінз?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

Так, цей аплікатор підходить для одноденних лінз.

Vadim Sanin

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, я замовив у Вас контактні лінзи TopVue Air Multifocal, одягти лінзу просто з цим я справляюсь, а вот зняти її для мене дуже не легко очі аж красні поки я зніму, раніше я користувався лінзами Air Optix Aqua Multifocal , я так розумію вони між собою різні та товщина різна що Air Optix Aqua Multifocal я знімав легко, цей аплікатор допоможе мені знімати і одягати лінзи, щоб я не натерав очі при знятті лінзи. Дякую за відповідь. З повагою Вадим.

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

так, аплікатор має допомогти в маніпуляціях з лінзами. Якщо Ви вже маєте великий досвід з лінзами, можете замовити його та спробувати. Але якщо Ви новичок у використанні лінз, тоді рекомендуємо краще звернутись до Вашого лікаря, щоб він показав Вам детально процедуру маніпуляцій з лінзами та перевірив чи все Ви робите правильно.

Алена Федорова

Просто деньги на ветер! Брала для удобного снятия линз - абсолютно не справляется со своими функциями.

Тетяна Яремин

Чудова штука, замовлю собі,а то вже подумувала не робити манікюр.А просто обрізати нігті

Назар Вовк

доброго дня! а існує десь інструкція як цим правильно користуватись?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

користуватись аплікатором дуже просто. Потрібно помістити лінзу на аплікатор-присоску і потім надягнути на око. Даний товар добре підходить, наприклад, для носіїв контактних лінз, які мають довгі нігті, так як маніпуляції з лінзами може бути важко виконувати у такому випадку. У таких випадках аплікатор виключає безпосередній контакт нігтів з оком.