Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Аплікатор для контактних лінз - Alensa

60 грн. 57 грн.
95% рекомендують
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? четвер 8.12. Виберіть параметри
НоваПошта - (доставка до відділення) (7-15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
60 грн. 57 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Аплікатор для контактних лінз Alensa

Цей аплікатор для контактних лінз допоможе вам одягати контактні лінзи швидшим і зручнішим способом. Завдяки цьому зручному маленькому інструменту ви можете утримувати лінзу в ідеальному положенні, щоб потім вставити її в око.

Як користуватися цим аплікатором

Помістіть контактну лінзу на долоню заокругленою стороною догори. Нанесіть аплікатор на лінзу і стисніть її. Якщо стиснути аплікатор, утвориться невеликий вакуум, який захопить лінзу і дозволить вам підняти її з долоні. Тепер піднесіть лінзу до ока і знову стисніть аплікатор, щоб звільнити лінзу. Нарешті, моргніть, щоб лінза опустилася на око, і готово!

Однак пам’ятайте, що цей аплікатор призначений лише для встановлення лінз. Вакуум, створений для того, щоб підняти лінзу з долоні, недостатньо сильний, щоб витягти лінзу з ока.

Характеристики - Аплікатор для контактних лінз - Alensa

Колір аксесуару: Чорний

Всі варіанти цього продукту:

Відгуки

95%
195 наших клієнтів рекомендують цей продукт

Коментарі

Є запитання стосовно продукту?