Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 лінз)

1 465 грн.
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? п'ятниця 23.4. Today Виберіть параметри
Додати до замовлення
197 грн.

Доставка

NOVA POSTA
5–10 робочих днів* Доставка безкоштовно
Meest Express
5–10 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
1 465 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 319 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal – це контактні лінзи, призначені для корекції пресбіопії, стану, який часто виникає при старінні. Компанія Alcon виробляє ці місячні мультифокальні лінзи з силікон-гідрогелевого матеріалу з високою проникністю кисню. Матеріал має світло-синій колір для зручності. Ця упаковка містить 6 лінз.

Міцний матеріал, підсилений технологією HydraGlyde

Матеріал контактних лінз Air Optix plus HydraGlyde Multifocal розроблений, щоб забезпечити відмінний комфорт протягом 30 днів. Це здійснюється за допомогою технології HydraGlyde®, яка блокує воду в лінзі, що робить їх вологими і комфортними. Ця функція особливо корисна для користувачів з синдромом чутливих очей або сухого ока.

Ще однією перевагою цих мультифокальних лінз є технологія SmartShield® . Вона створює захисний шар над поверхнею лінзи, щоб запобігти осіданню бруду. Відкладення або забруднюючі речовини, таким чином, менш здатні заважати комфорту та довговічності цих лінз.

Комбінація різних оптичних зон

Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde Multifocal розроблені з можливістю плавного переходу між різними оптичними зонами. Ви зможете перемикатись між близькими, проміжними та далекими відстанями без будь-яких спотворень, навіть під час керування автомобілем.
Стосовно киснепроникності цих лінз. Вас турбує різниця між значеннями, зазначеними на нашому веб-сайті, та тими, що на коробці? Не хвилюйтесь, вони абсолютно однакові! На сайті ми використовуємо галузеве стандартне число, що показує киснепроникність по відношенню до товщини кришталика – у вигляді (Dk/t). Це значення, обчислене діленням киснепроникності лінзи (Dk) на її товщину (t). Більшість виробників пропонують (Dk/t), тому ми вирішили використовувати його для всієї нашої продукції. Однак на коробці лінз може відображатися лише значення (Dk). Це просто означає, що у Вашому полі відображається базове значення. Це також означає, що насправді немає різниці між значенням, яке ми вказуємо, та значенням на упаковці.

Характеристики
Виробник: Alcon
BC: 8.60
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 138 Dk/t при діоптрії -3.00
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 33%
Назва продукту: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Діоптрії: від -10.00 до +6.00
Адидація: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Матеріал лінз: Lotrafilcon B
УФ-фільтр: Ні
Чи можна спати в лінзах?: Так
Вигідні упаковки:

Відгуки

Цей продукт поки що немає багато відгуків

Коментарі (5)

Є запитання стосовно продукту?

Коментар:

Уляна Тарасюк

Супер якість продукції

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 лінз)

Виктория

На фото изображена только одна стандартная упаковка на 3 линзы. Поставка предполагает 2 таких упаковки?

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день! Упаковки по 3 и по 6 линз одинаковы по размерам. Но в случае, если нету на складе упаковки на 6 линз, упаковывается 2 упаковки по 3 линзы.

Коментар:

Владимир Антонович Демченко

Добрый день! Какой раствор для хранения этих линз в контейнере наиболее подходящий?

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день! Раствор подбирается к Вашим глазам, не имеет значения какой раствор к каким линзам. Перед подбором раствора, как и линз, рекомендуется проконсультир­оваться с врачом.

Метод ношения линз

Владимир

Можно ли эти линзы носить 30 суток не снимая, или необходимо делать перерыв?

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день!

Да, эти линзы разработаны так, что 30 дней можно носить , не снимая. Однако перед тем, как решить для себя такой режим ношения линз следует обязательно проконсультир­оваться с врачом, даже если линзы предназначены для того, чтобы всё время носить их!

Коментар:

Ян Глуговский

Чим відрізняються лінзи Air Optix plus HydraGlyde Multifocal від Air Optix Aqua Multifocal компанії Alcon?

Відповідь:

info@alensa.ua

Добрый день,

контактні лінзи Air Optix plus Hydraglyde Multifocal – це новий покращений варіант лінзи Air Optix Aqua Multifocal. У нових лінзах впроваджені дві запатентовані технології: HydraGlyde і SmartShield Technology. Технологія HydraGlyde знижує тертя лінзи і забезпечує більш тривале зволоження лінзи шляхом утримання вологи на поверхні лінзи, що, в свою чергу, позитивно впливає на рівень комфорту під час носіння лінз. Технологія SmartShield являє собою ультратонкий захисний шар, що зводить до мінімуму кількість виставлених силіконів на поверхні лінзи, не даючи накопичуватися жировим відкладенням. Також, технологія захищає лінзу від залишків косметичних засобів і кремів для рук.