Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 лінз)

2 420 грн. 2 299 грн.
99% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? вівторок 28.3. Виберіть параметри
Додати до замовлення 336 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
336 грн.

Інші упаковки:

НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
2 420 грн. 2 299 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal - це контактні лінзи, призначені для корекції пресбіопії, стану, який часто виникає при старінні. Компанія Alcon виробляє ці місячні мультифокальні лінзи з силікон-гідрогелевого матеріалу з високою проникністю кисню. Матеріал має світло-синій колір для зручності. Ця упаковка містить 6 лінз.

Міцний матеріал, підсилений технологією HydraGlyde

Матеріал контактних лінз Air Optix plus HydraGlyde Multifocal розроблений, щоб забезпечити відмінний комфорт протягом 30 днів. Це здійснюється за допомогою технології HydraGlyde®, яка блокує воду в лінзі, що робить їх вологими і комфортними. Ця функція особливо корисна для користувачів з синдромом чутливих очей або сухого ока.

Ще однією перевагою цих мультифокальних лінз є технологія SmartShield® . Вона створює захисний шар над поверхнею лінзи, щоб запобігти осіданню бруду. Відкладення або забруднюючі речовини, таким чином, менш здатні заважати комфорту та довговічності цих лінз.

Комбінація різних оптичних зон

Контактні лінзи Air Optix plus HydraGlyde Multifocal розроблені з можливістю плавного переходу між різними оптичними зонами. Ви зможете перемикатись між близькими, проміжними та далекими відстанями без будь-яких спотворень, навіть під час керування автомобілем.
Стосовно киснепроникності цих лінз. Вас турбує різниця між значеннями, зазначеними на нашому веб-сайті, та тими, що на коробці? Не хвилюйтесь, вони абсолютно однакові! На сайті ми використовуємо галузеве стандартне число, що показує киснепроникність по відношенню до товщини кришталика - у вигляді (Dk/t). Це значення, обчислене діленням киснепроникності лінзи (Dk) на її товщину (t). Більшість виробників пропонують (Dk/t), тому ми вирішили використовувати його для всієї нашої продукції. Однак на коробці лінз може відображатися лише значення (Dk). Це просто означає, що у Вашому полі відображається базове значення. Це також означає, що насправді немає різниці між значенням, яке ми вказуємо, та значенням на упаковці.

Характеристики - Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (6 лінз)

Виробник: Alcon
BC: 8.60
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 138 Dk/t при діоптрії -3.00
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 33%
Назва продукту: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Діоптрії: від -10.00 до +6.00
Адидація: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Матеріал лінз: Lotrafilcon B
УФ-фільтр: Ні
Чи можна спати в лінзах?: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

99%
672 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (9)

Є запитання стосовно продукту?
Надія

Доброго дня) Підскажіть різнизу в линзах air optix і air optix multifocal ?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

Лінзи AirOptix - це лінзи для базової корекції зору, звичайні лінзи для корекції близькозоркості чи далекозоркості. Air Optix plus HydraGlyde Multifocal - це вже мультифокальні лінзи, для корекції пресбіопії.

олена михайленко

Добрий вечір. Чим відрізняютьсяі лінзи air optiix plus від air optix? Які кращі?. Дякую

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Між лінзами різниці немає, лише Air Optix plus HydraGlyde розчин є більш вдосконаленим та зволожуючим. Air Optix Aqua вже знято з виробництва.

Инна

Здравствуйте. Если мне нужны разные диоптрии для глаз? Как можно сделать заказ, чтобы 3 Линзы были одной диоптрии и 3 другой?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день!
Линзы Air Optix plus HydraGlyde Multifocal также в нас есть в упаковках по 3 линзы, найти и заказать их можно по ссылке - https://www.alensa.ua/…ocal-3-linzi Если нужны линзы с разными параметрами на каждый глаз, то можно заказать либо 2 упаковки по 6 линз, либо 2 упаковки по 3 линзы.

Ирина Кудлык

Здравствуйте! Объясните пожалуйста, что такое «адаптация»? Спасибо

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день!

Аддидация – это разница в мультифокальных линза между оптической силой, необходимой одновременно для коррекции зрения вблизи для улучшения зрения вдали. Это значение должен назначить врач, исходя из измерений зрения.

Уляна Тарасюк

Супер якість продукції

Виктория

На фото изображена только одна стандартная упаковка на 3 линзы. Поставка предполагает 2 таких упаковки?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! Упаковки по 3 и по 6 линз одинаковы по размерам. Но в случае, если нету на складе упаковки на 6 линз, упаковывается 2 упаковки по 3 линзы.

Владимир Антонович Демченко

Добрый день! Какой раствор для хранения этих линз в контейнере наиболее подходящий?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! Раствор подбирается к Вашим глазам, не имеет значения какой раствор к каким линзам. Перед подбором раствора, как и линз, рекомендуется проконсультир­оваться с врачом.

Владимир

Можно ли эти линзы носить 30 суток не снимая, или необходимо делать перерыв?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день!

Да, эти линзы разработаны так, что 30 дней можно носить , не снимая. Однако перед тем, как решить для себя такой режим ношения линз следует обязательно проконсультир­оваться с врачом, даже если линзы предназначены для того, чтобы всё время носить их!

Ян Глуговский

Чим відрізняються лінзи Air Optix plus HydraGlyde Multifocal від Air Optix Aqua Multifocal компанії Alcon?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

контактні лінзи Air Optix plus Hydraglyde Multifocal - це новий покращений варіант лінзи Air Optix Aqua Multifocal. У нових лінзах впроваджені дві запатентовані технології: HydraGlyde і SmartShield Technology. Технологія HydraGlyde знижує тертя лінзи і забезпечує більш тривале зволоження лінзи шляхом утримання вологи на поверхні лінзи, що, в свою чергу, позитивно впливає на рівень комфорту під час носіння лінз. Технологія SmartShield являє собою ультратонкий захисний шар, що зводить до мінімуму кількість виставлених силіконів на поверхні лінзи, не даючи накопичуватися жировим відкладенням. Також, технологія захищає лінзу від залишків косметичних засобів і кремів для рук.