Шановні клієнти! За численними проханнями відправлення в Україну було відновлено! Будь ласка, будьте готові до затримок доставки, оскільки в Новій Пошті намагаються доставити всі посилки. B регіони, де йдуть бойові дії, доставка може затриматись, чи не відбутись взагалі. Також ми зробили для вас знижки на всі продукти у ці важкі часи. Українці, що перебувають за кордоном, можуть і надалі продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує майже у всіх країнах Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 лінз)

1 900 грн. 1 805 грн.
98% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? вівторок 7.2. Виберіть параметри
Додати до замовлення 336 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
336 грн.

Інші упаковки:

НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
1 900 грн. 1 805 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 289 грн. для замовлень понад 1 200 грн.

Торичні контактні лінзи Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism

Ці місячні контактні лінзи виготовляються з силікон-гідрогелевого матеріалу і призначені для корекції астигматизму з доданим значенням циліндра і осі. Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism мають дуже високу проникність кисню і підфарбовані у світло-блакитний колір для полегшення роботи з ними.

Конструкція цих контактних лінз гарантує зручну посадку і стабільне положення в оці без будь-якого небажаного обертання, що може погіршити якість зору. Ви будете впевнені, що ваш зір залишається чітким протягом усього дня. Ця упаковка містить 6 лінз.

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism є місячними лінзами, які були схвалені для тривалого носіння компанією Alcon. Проте перед тим, як носити лінзи протягом тривалого періоду, проконсультуйтеся зі своїм лікарем-офтальмологом.

Передові технології

Торичні лінзи Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism були оброблені за допомогою даох інноваційних технологій. Технологія HydraGlyde® Moisture Matrix зберігає лінзи зволоженими та комфортними. Це запобігає висиханню лінз. Друга технологія називається технологією SmartShield ™. Вона допомагає створити захисний шар на лінзах, щоб забезпечити чистоту матеріалу. Це значно зменшує відсоток домішок і відкладень на лінзах.

Характеристики - Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 лінз)

Виробник: Alcon
Діаметр: 14.50
BC: 8.70
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Киснепроникність: 108 Dk/t
Термін придатності: 12 місяця і більше
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 33%
Назва продукту: Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Extra Cylinder : від -0.75 до -2.25
Діоптрії: від -10.00 до +6.00
Матеріал лінз: Lotrafilcon B
УФ-фільтр: Ні
Чи можна спати в лінзах?: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

98%
348 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (8)

Є запитання стосовно продукту?
Ярослав

Добрий день.Допоможіть зрозуміти чому настільки сильно різняться ціни на одні і ті ж лінзи ( змінили лише упакування ) "Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism 6 лінз (1805) " та " Air Optix for Astigmatism 6 лінз (1425) ". Тоді як в Польші між ними різниця в ~1злотий !!!

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Air Optix for Astigmatism вже знято з виробництва і допродаємо залишки. Тому ціну на ці лінзи було суттєво знижено.

Юлія

Доброго вечора,чим Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism відрізняються від Air Optix for Astigmatism-раніше ними користувалася.

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

Між лінзами різниці немає, лише Air Optix plus HydraGlyde розчин є більш вдосконаленим та зволожуючим. Air Optix Aqua вже знято з виробництва.

Александр Стукало

Почему так растет цена? стояли 1319 грн, а сейчас 1579 грн - доллар по отношению к гривне на одном уровне!

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день!

Поскольку мы являемся реселлером производителя, цены на продукты устанавливает производитель для каждой страны. Alcon поднял цены на всю свою продукцию, к сожалению, мы не можем повлиять на это.

Ольга Білас

Скажіть, будь ласка, чи можливо купити Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 лінз) за 1 319 грн., якщо є різні дворів для кожного ока?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Оскільки в одній упаковці лінзи з однаковими параметрами, можна замовити 2 упаковки по 3 лінзи чи 2 упаковки по 6 лінз. Вартість однієї упаковки на 3 лінзи 729 грн, переглянути та замовити можна за посиланням - https://www.alensa.ua/…atism-3-linz Також можна замовити 2 упаковки по 6 лінз - тоді вартість однієї упаковки складатиме 1319 грн. Упаковки ми не відкриваємо та не розділяємо.

Анна

Здравствуйте, есть возможность купить Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 лінз) 1 319 грн. в формате 3*3, у меня разная ось.

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! К сожалению, такой возможности нету, так как в упаковке линзы с одними и теми же параметрами. В нашем ассортименте есть упаковки по 3 линзы - https://www.alensa.ua/…atism-3-linz. Возможно также две упаковки по 6 линз по 1319 грн каждая.

Наталья

Я пользовалась вот этим брендом Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день!

Стоимость упаковки 3 шт. - 729 грн, 6 шт. - 1319 грн. Но если у Вас разные параметры на каждый глаз, то в этом случае следует купить две разные упаковки линз. Практически все параметры есть в наличии.

Анонім

Добрый день!Меня интересуют линзы вот с такими параментрами :левый PWR -1,50:CYL AXIS -1,75x120;правый PWR -1,50:CYL AXIS -2,25x080 и их цена?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день! Такие параметры имеются во всех торических (астигматических) линзах в нашем ассортимента. Цена от 137 до до 2285 грн в зависимости от количества линз в упаковке, производителя, материала и т.д. Просмотреть ассортимент можно по ссылке https://www.alensa.ua/…i-linzi.html?… . Также обращаем внимание, что на каждый глаз разные параметры, поэтому нужно рассматривать две упаковки. Возможно, Вам нужны линзы конкретного бренда или производителя? Напишите, пожалуйста.

Антон

Чи може бути лінза без діоптрій але з циліндром і віссю?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Так. Потрібно з параметрів вибрати діоптрії 0, а циліндр та вісь ті, котрі призначив лікар.