Air Optix Night and Day Aqua (6 шт.) - Alcon
Air Optix Night and Day Aqua (6 шт.) Air Optix Night and Day Aqua (6 шт.) Air Optix Night and Day Aqua (6 шт.) Air Optix Night and Day Aqua (6 шт.)

Air Optix Night and Day Aqua (6 шт.)

1 019 грн.
attributesPrimary

вівторок 12.12.

cleaner
blank

Станьте першим, хто залишить відгук.

Поставте оцінку продукту:

Станьте першим, хто залишить відгук.

Вигідні упаковки:
835 AP-1 Air Optix Night and Day Aqua (6 шт.) + розчин… Ціна: 1 177 грн Заощаджуйте: 52 грн Переглянути
836 AP-2 Air Optix Night and Day Aqua (6 шт.) + розчин… Ціна: 1 184 грн Заощаджуйте: 65 грн Переглянути

Контактні лінзи Air Optix Night and Day Aqua

Перейти на Air Optix Night and Day Aqua (3 шт.)

Tі самі лінзи в іншому розчині

Нова версія контактних лінз Air Optix Night and Day компанії Ciba Vision в плоскій коробці. Змінилася не тільки упаковка, а й склад розчину у пластиковій ванночці, в який поміщаються лінзи при виробництві (додана речовина сополімер 845). Завдяки йому лінзи мають більшу гідрофільність, а значить, більш комфортні. Самі лінзи залишилися колишніми. Air Optix Night and Day Aqua – контактні лінзи щомісячної планової заміни. Виробником, компанією Ciba Vision, лінзи Air Optix Night and Day Aqua рекомендуються не тільки для денного носіння (вранці надіти, ввечері зняти), а й для так званого безперервного носіння. Протягом 30 днів і 29 ночей пару контактних лінз не потрібно знімати взагалі, навіть на час сну.

Однак у листку-вкладиші вказано, що стосовно безперервного носіння слід проконсультуватися з фахівцем по зору, який повинен дозволити носіння лінз. Не всім підходить така форма використання лінз. Слід зауважити, що думки фахівців про безперервний режим носіння контактних лінз різні. Ряд з них не рекомендують цей режим взагалі, деякі рекомендують знімати лінзи, наприклад, максимум через 5 днів і т.п.

Винятковість контактних лінз Air Optix Night and Day Aqua полягає в їх надзвичайно високому коефіцієнті пропускання кисню. Це забезпечує його надходження до рогівки в достатній кількості навіть при закритих очах (під час сну).

Безсумнівно, Air Optix Night and Day відносяться до найбільш якісних лінз на ринку. Однак не рекомендуємо купувати їх без попередньої консультації з фахівцем. Ризик невдалої інвестиції полягає в дуже малому діаметрі (DIA = 13,8 мм), який підходить значно меншій кількості користувачів, ніж звичайні 14,0 або 14,2.

Гумовий аплікатор для надягання контактних лінз

Аплікатор контактних лінз оцінять в першу чергу користувачі, у яких виникають проблеми з одяганням і зняттям контактних лінз через більш велики пальці, довги нігті і т. п.

Інструкція з використання

Контактні лінзи покласти на долоню опуклою стороною вгору. В іншу руку взяти аплікатор і стиснути його по центру. Розширену частину прикласти до лінзи і послабити стиснення пальців. Лінза під дією розрідження «присмоктується» до апплікатору. Після цього лінзу прикласти до ока і стисненням аплікатора звільнити.

Виняття лінзи з ока проводиться аналогічно. Аплікатором зняти лінзу прямо з ока за допомогою присмоктування. Якщо лінза не знімається, слід перемістити її вниз, за межі центру ока, де прилягання найбільш слабке. Аплікатор необхідно утримувати в чистоті! Це дозволить уникнути ризику інфікування очей. Не обробляти аплікатор засобами, що подразнюють очі або агресивними щодо пластмас і гуми.

Заміна аплікатора

Аплікатор слід міняти якомога частіше, але не рідше ніж через місяць щоденного використання.
Особливості
Діоптрії: від -10.00 дo +6.00
Термін придатності: 32 місяця і більше
Як часто міняти?: 30 днів
Матеріал: Lotrafilcon A
Чи можна спати в лінзах?: Так
Вміст води: 24%
Проникність кисню: 140 Dk
Діаметр: 13.8
УФ-фільтр: Ні
В упаковці: 6 шт.
Виробник: Alcon (Ciba Vision)
Кривизна: 8.4 a 8.6
NOVA POSTA uaposhta
Air Optix Night and Day Aqua (6 шт.)

Air Optix Night and Day Aqua (6 шт.)

Air Optix Night and Day Aqua (6 шт.)

1 019 грн. Є в наявності на складі у Чехії > 1000 шт.