Air Optix for Astigmatism (6 шт.) + розчин Gelone 360 ml

1 468 грн.
80%
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Product detail: Show parameters
cleaner
Air Optix for Astigmatism (6 шт.)
cleaner

протягом тижня

cleaner
Розчин Gelone 360 ml
cleaner

протягом тижня

blank

Доставка

NOVA POSTA
5–8 робочих днів* Доставка безкоштовно
*Термін доставки є орієнтовним, вказується згідно з очікуваних термінів доставки транспортними компаніями. Іноді доставка може тривати трошки довше.
Доставка безкоштовно для замовлень на суму понад 400 грн
Безкоштовні подарунки до замовлень на суму понад 1200 грн
Гарантія повернення грошей

Лінзи Air Optix for Astigmatism + розчин Gelone 360 ml

Лінзи Air Optix for Astigmatism – місячні, торичні контактні лінзи, виготовлені з силікон-гідрогелевого матеріалу і призначені для корекції астигматизму. Якщо поверхня рогівки нерівна, то це говорить про так званий астигматизм. Ідеальним рішенням є корекція лінзами з циліндром, розташованим по виміряній осі. Якість зору, яку можна досягти при використанні торичних лінз, незрівнянно вища в порівнянні з корекцією звичайними сферичними лінзами, без позначення циліндра і осі.

Силікон-гідрогелевий матеріал Lotrafilcon B є гарантією високого коефіцієнта пропускання кисню, що робить використання контактних лінз більш гігієнічним і комфортним. Контактні лінзи Air Optix for Astigmatism для полегшення використання злегка пофарбовані, що жодним чином не знижує якість зору. Виробник, компанія Ciba Vision, рекомендує режим тривалого носіння – протягом максимум 6 днів і ночей. Однак цей режим носіння підходить не кожному користувачеві і повинен рекомендуватися фахівцем по зору на підставі обстеження.

Відгуки

Поставте оцінку продукту
100%

Коментарі (1)

Є запитання стосовно продукту?

Коментар:

Дар'я

Скажіть будь ласка чи є на них гарантія чи повернення в разі чого?

Відповідь:

info@alensa.ua

Доброго дня,

на дані лінзи, на жаль, немає гарантії повернення, якщо Ви розпакуєте коробку. Дані лінзи можна повернути тільки у запакованому непошкодженому вигляді.

NOVA POSTA
Top