Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Air Optix Aqua (3 шт.)

670 грн. 637 грн.
95% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? четвер 30.3. Виберіть параметри
Додати до замовлення 336 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
336 грн.

Інші упаковки:

НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
670 грн. 637 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Контактні лінзи Air Optix Aqua

Перейти на Air Optix Aqua (6 шт.)

Нова версія контактних лінз Air Optix Aqua компанії Ciba Vision. Змінилася не тільки упаковка, але відбулися невеликі зміни в складі розчину у пластиковій ванночці, в яку поміщаються лінзи при виробництві (додана речовина сополімер 845). Самі лінзи залишилися колишніми. Виробництво старої версії припинено. Контактні лінзи Air Optix Aqua, раніше відомі під назвою O2 Optix, представляють собою контактні лінзи для денного носіння з щомісячною плановою заміною.

Air Optix Aqua входять до числа перших силікон-гідрогелевих контактних лінз, що з'явилися на ринку. Масивна маркетингова і торгова підтримка, що висуває на перший план більш високий у порівнянні з гідрогелевими лінзами коефіцієнт пропускання кисню (можливо п'ятикратне перевищення), швидко створила сильну базу користувачів. Для вимогливих клієнтів ми б не рекомендували Air Optix Aqua, які поступилися позиціями новим брендам, які в процесі швидкої розробки нових матеріалів і конструкцій з'явилися на ринку, наприклад Biofinity або Air Optix Night and Day Aqua. Слід також зауважити, що відмова від традиційних гідрогелевих матеріалів тільки заради збільшеного коефіцієнта пропускання кисню є, за умови щоденного зняття лінз, як мінімум необачно. Якісні гідрогелеві контактні лінзи найчастіше можуть значно більшою мірою задовільнити вимоги користувача, ніж силікон-гідрогелеві лінзи нижчої якості. Лінзи Air Optix Aqua виготовляються з матеріалу Lotrfilcon B (67%). Вміст води становить решта 33 %.Стосовно киснепроникності цих лінз. Вас турбує різниця між значеннями, зазначеними на нашому веб-сайті, та тими, що на коробці? Не хвилюйтесь, вони абсолютно однакові! На сайті ми використовуємо галузеве стандартне число, що показує киснепроникність по відношенню до товщини кришталика - у вигляді (Dk/t). Це значення, обчислене діленням киснепроникності лінзи (Dk) на її товщину (t). Більшість виробників пропонують (Dk/t), тому ми вирішили використовувати його для всієї нашої продукції. Однак на коробці лінз може відображатися лише значення (Dk). Це просто означає, що у Вашому полі відображається базове значення. Це також означає, що насправді немає різниці між значенням, яке ми вказуємо, та значенням на упаковці.

Характеристики - Air Optix Aqua (3 шт.)

Виробник: Alcon
BC: 8.60
Діаметр: 14.20
Кількість лінз в упаковці: 3 лінзи
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 138 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 33%
Назва продукту: Air Optix Aqua
Діоптрії: від -10.00 до +6.00
Матеріал лінз: Lotrafilcon B
УФ-фільтр: Ні
Чи можна спати в лінзах?: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

95%
249 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (13)

Є запитання стосовно продукту?
Вера

Скільки ночей можна спати в цих лінзах?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Дякуємо за Ваше повідомлення. Це місячні лінзи, тобто їх можна використовувати протягом 30 днів. Щодо періоду, протягом якого Ви можете в них спати, краще проконсультуватися зі соїм лікарем, адже такий спосіб носіння лінз підходить не всім. Гарного Вам дня!:)

Віра

це торична лінза?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня! Ні, це звичайні сферичні лінзи.

Юлия

Добрый день Какая разница между air optix hydroglyde и aqua?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день!

Разница в технологии изготовления раствора, в котором содержится линза. В параметрах линз разницы нет. В Air Optix Aqua раствор ещё больше повышает влажность линзы.

Анна

В чем отличие этих линз: Air optix aqua или Air optix Hydraglyde? Какие самые комфортные? Для чувствительных глаз какие порекомендуете? Может и другой марки

Відповідь: info@alensa.ua

Здравствуйте!

Существенных отличий между данными линзами нет, в линейке Air Optix plus HydraGlyde предоставлено больше диоптрий, чем в Air optix aqua. Оба варианта хороши для чувствительных глаз, также рекомендуем линзы Biofinity. Если Ваши глаза склонны к сухости, настоятельно рекомендуем использовать глазные капли (например капли Gelone).
Вадим Очеретяний

Я вперше купую лінзи - тому прошу пояснити, як це 3 шт. ? це 3 пари лінз?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

ні, 3 шт це 3 лінзи. Дана упаковка містить 3 лінзи. Якщо потрібно 3 пари лінз (6 лінз), то дані лінзи випускаються і в таких упаковках, є у наявності у нас на сайті.

Катерина

Здравствуйте! Какие сроки годности отсылаемой сейчас партии?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

все линзы отправляем со сроком годности 24 месяца и больше.

Алина

Добрый день. Цена 459 грн это за упаковку линз( 3 линзы) или на 1 шт?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

цена за упаковку 3 шт.

Ілона Білецька

Який розчин найкраще підійде до даних лінз? Раніше використовувала biotrue ,повністю влаштовує,але можливо краще брати від тієї ж фірми?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня,

до даних лінз підійде будь-який мультифункціо­нальний розчин для м'яких контактних лінз. Якщо Ви користуєтесь Biotrue розчином і він Вас повністю влаштовує, краще не змінювати розчин на інший.

Анонім

Добрый вечер ! Подскажите эти линзы сняты с производства или нет ? И какая есть для них альтернатива ?

Відповідь: info@alensa.ua

Здравствуйте,

эти линзы не сняты с производства. Обновленной версией этих линз являются Air Optix plus HydraGlyde https://www.alensa.ua/…aglyde-3-sht

Яна

Добрый день. В коробке 3 пары линз? Цена не изменилась?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

все верно, в упаковке 3 шт, цена за 3 шт.

Гліб Ільченко

Здравствуйте, мне нужна только 1 пара линз, но тут в наборе сразу 3. Можно заказать по 1 линзе на каждый глаз, не покупая целого набора?Диоптрии на каждый глаз разные.

Відповідь: info@alensa.ua

Здравствуйте,

контактные линзы Air Optix Aqua, к сожалению, поштучно не продаем. Данные линзы можно приобрести только упаковки по 3 или 6 шт. Либо Вы можете выбрать любые другие месячные контактные линзы, которые продаются поштучно.

Катя

Здравствуйте! Если для контактных линз у меня радиус 8.5 подойдут ли линзы с 8.6?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

cкорее всего эти линзы Вам подойдут, так как у Вас базовая кривизна в стандартном диапазоне 8.4-8.7, у контактных линз Air Optix Aqua кривизна 8.6.

Лиза

Не знала какие линзы выбрать - acuvue oasys или air optix aqua, сделала выбор все таки в пользу этих линз. Всё устраивает, они на месяц рассчитаны, иногда перенашиваю и всё отлично, стоят они меньше чем 2-х недельки acuvue.