Шановні клієнти! Ми зробили знижки на всі товари! Щодо доставки, то "Нова Пошта" намагається доставити всі посилки вчасно, але будьте готові до можливих затримок. Інформуємо, що Українці, що перебувають за кордоном, можуть продовжувати користуватися нашими послугами, адже Alensa функціонує у більшості країн Європи. Більше інформації тут: Інтернет-магазини Alensa інших країн Європи. І пам'ятайте: Україна обов'язково переможе! Слава Україні!

Acuvue Vita (6 лінз)

1 220 грн. 1 159 грн.
95% рекомендують
Доставка безкоштовно для цього продукту
В наявності на головному складі у Чехії
Коли надішлемо зі складу у Чехії? вівторок 28.3. Виберіть параметри
Додати до замовлення 336 грн.
Додати розчин:
Додати розчин:
Розчин ReNu MultiPlus 360 ml
336 грн.
НоваПошта - (доставка до відділення) (7–15 робочих днів) 34 грн. *
* Доставка безкоштовно для замовлень понад 400 грн.
1 220 грн. 1 159 грн.
Безкоштовний подарунок вартістю до 279 грн. для замовлень понад 1 800 грн.

Контактні лінзи Acuvue Vita

Acuvue Vita - це місячні сферичні лінзи від виробника Johnson and Johnson, які забезпечують тривалий комфорт завдяки своїй передовій технології і винятковим можливостям. Їх силікон-гідрогелевий матеріал, Senofilcon, забезпечує дуже високу киснепроникність. Завдяки своєму унікальному EDGE INFINITY ™ дизайну, лінзи мають гладкий край конусоподібної форми, завдяки якому тертя, викликане кліпанням, мінімізується для максимального комфорту без подразнення.

Технологія Hydramax™

Контактні лінзи Acuvue Vita мають складну систему гідратації, яка максимізує кількість зволожуючих компонентів на всій поверхності лінзи. Лінзи можуть залишатись зволоженими протягом всього періодну використання - 4 тижні завдяки ліпідам та іншим зволожуючим агентам, які мають лінзи.

Найкращих УФ-захист

Дані лінзи від Johnson & Johnson мають дуже високий захист від UVA і UVB променів, лінзи блокують як мінімум 90% UVA-випромінювання та 99% UVB-випромінення. Але, для кращого захисту, на відкритому повітрі рекомендується завжди носити сонцезахисні окуляри. Контактна лінза захищає лише малу частину очного яблука, в той час як лінзи сонцезахисних окулярів захищають всю область навколо очей і ніжну шкіру навколо очей.

Характеристики - Acuvue Vita (6 лінз)

Виробник: Johnson and Johnson
BC: 8.80, 8.40
Діаметр: 14.00
Кількість лінз в упаковці: 6 лінз
Термін придатності: 12 місяця і більше
Киснепроникність: 147 Dk/t
Як часто міняти?: 30 днів
Вміст води: 41%
Назва продукту: Acuvue Vita
Діоптрії: від -12.00 до +8.00
Чи можна спати в лінзах?: Ні
Матеріал лінз: Senofilcon C
УФ-фільтр: Так
Медичний виріб: Так

Відгуки

95%
133 наших клієнтів рекомендують цей продукт відгуки не перевірені

Коментарі (7)

Є запитання стосовно продукту?
Елена Ковалёва

Добрый день! Очень интересует отличие от ACUVUE OASYS. Оазис самые мягкие, комфортные максимально. Эти такие же или нет?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

В Acuvue Vita трохи інша технологія, більший вміст води, тому скоріше підійде тим, кому зволоження потрібне. Спати в цих лінзах не можна, а в Acuvue Oasys можна, хоча і ті, й інші дихаючі. Vita - це щомісячні лінзи.

Іра

Скажіть будьласка як обрати лінзи Acuvua vita по діоптріях, рецепт 3.25-і 3.75 на окуляри, на лінзи ці, теж так? Бо знаю що на Air optics потрібно брати зі зменшенням на 0.25.в описі на ці лінзи небачу рекомендації.

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

Параметри для контактних лінз також має визначити лікар, оскільки ці параметри відрізняються від тих, що на окулярах через різну відстань між оком та оптикою.

Ми завжди рекомендуємо при замовленні лінз мати рецепт від лікаря чи оптика, де лікар пропише марку лінз та параметри для них.

Елена

Самые лучшие контактные линзы!!! Идеальное ношение без дополнительного увлажнения в течении всего дня и на протяжении месяца. Пользуюсь только ими и заказываю только в интернет магазине alensa.ua !!!

Svitlana Kravchuk

Доброго вечора) Підкажіть будь ласка,лінзи Acuvue Vita можна носити не знімаючи? Наприкладі air optix день і ніч є щось подібне до цих лінз?

Відповідь: info@alensa.ua

Доброго дня!

Такі лінзи не призначені для безперервного носіння, тому не слід в них спати чи носити, не знімаючи.

ольга

Пользовалась линзами topvue air, хочу попробовать эти линзы, стоит?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

комания "Alensa" является только продавцом контактных линз, по поводу вопросов о смене марки линз и подбору линз рекомендуем обращаться к Вашему врачу офтальмологу.

Свтлана Чепуренко

Acuvue Vita -продаются поштучно?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

к сожалению, нет, данные линзы продаются только в упаковках.

Светлана

линзы Acuvue Vita продаются поштучно?

Відповідь: info@alensa.ua

Добрый день,

нет, только в упаковках.